Tulení

Tulení https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465459/bmid_tuleni-m6c-465459.jpg 4 102 27

Sbírka komiksů o tom, jaké je randění s nejlepším kamarádem. Proč se vůbec obtěžovat vylézáním z postele, když tam člověk může zůstat zavrtaný pod peřinou se svou drahou polovičkou a roztomilým komiksem, který se postará o dobrou náladu? Tulení je sbírka stripů, které dokonale zachycují upřímné, hravé a reálné okamžiky z každodenního života jednoho páru. Buďte hrdí na své výstřelky a podivnosti, máme je všichni! To pravé kouzlo se stane až ve chvíli, kdy si k sobě najdete ten zapadající puzzlík na celý život.... celý text

Literatura světová Komiksy Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Snug , 2020

LucyBooks
10.06.2021 4 z 5

Milý útlý komiks o lásce a o všem co k ní patří, ať už jde o starosti nebo radosti.
Čte se velmi rychle, mohla by mít více stran.
Obrázky zlepší náladu a zahřejí u srdce.
Doporučuji!

gargamelka
15.05.2021 4 z 5

Čtecí rychlovka. O podpoře, hašteření, dobrotách, filmech... o jiných radostech a situacích, které bychom chtěly zažít

Akléda_
14.05.2021 5 z 5

Boží! Já mám obecně tenhle typ komiksů ráda a Tulení patří mezi ty lepší, spolu se Sarah Andersen nebo Debbie Tung. Chtěla jsem si olepíkovat každou druhou stránku, líbila se mi kresba a zvlášť teď, když jsem ve vztahu jsem nemohla být nadšenější.

terezka8354
01.05.2021 5 z 5

Doporučuju ️️

rarášek
30.04.2021 5 z 5

Strašně roztomilá záležitost, u které jsem se velmi pobavila. Sice jsem ještě neměla to štěstí si prožít nějaký ten vztah, ale doufám, že to bude z poloviny tak roztomilé, jak se to ukázané zde. :D

MadamC
21.04.2021 3 z 5

Opravdu útloučká knížečka. Takové rychlé to bylo. Asi by se mi líbilo, kdyby jednotlivé stripy byly delší, kdyby je autorka více rozvedla. Ano, místy jsem se pobavila, místy se potěšila, ale na můj vkus by to asi opravdu stačilo pouze instagramově. Místy to bylo na mě až moc přeslazené...

Ellinek
07.04.2021 4 z 5

Krátké stripy o zamilovaném partnerském soužití. Pár mě jich pobavilo, některé byly možná až nechutně sladké. :D Každopádně jsem si po přečtení uvědomila, že i když jsem ve vztahu zimomřivá opravdu já, většinově ten dívčí pohled seděl spíš na přítele. :D Mezi námi je ten tulící spíš on. :D

romantika

Autorovy knížky