Troufalost

Troufalost https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9580/bmid_troufalost-g6R-9580.jpg 4 40 8

V den jmenování Connora Buchanana do funkce skotského generálního prokurátora se do domu tohoto ochránce nevinných vloupá Maggie Saundersová, aby odcizila výpověď jednoho svého přítele a zachránila ho před žalářem. Cannor však Maggii přistihne a hned mezi nimi přeskočí jiskra milostného citu. Maggie je vlastně dcerou francouzského vévody, kterého dal popravit Napoleon. Když se Maggie stane svědkem únosu Connorovy nejmladší sestry, rozhodnou se oba odjet na anglický venkov, aby tajemství únosu rozluštili – další Connorově sestře Rebace totiž hrozí stejný osud. To už je Connor do Maggie hluboce zamilovaný a touží po tom, aby se stala jeho ženou. Je však třeba mít se na pozoru před úklady únosců i zvládnout nástrahy, jež klade láska …... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Daring , 1998

pegasek
14.09.2022 5 z 5

Super oddechové cteni

rampapa
15.06.2022 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Miluji tuhle autorku a to jak krásně píše nádherné historické romány. Tenhle příběh se mi moc líbil a velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

petraj30
01.07.2020 3 z 5

Knihu jsem od začátku brala jako komedii, jinak bych ji musela odložit po 20ti stránkách. Příběh mě vůbec nezaujal, bylo to strašně zamotané, tak jsem se to nesnažila ani pochopit. Vážně jsem to četla jen kvůli těm humorným scénkám - ty byly dokonalé.
Oba hlavní hrdinové byli k sežrání. Maggie mi někdy připomínala dítě - nezkažené a čisté, a Connor - další hrdina, do kterého jsem se zamilovala. Jejich dialogy neměly chybu a některé jejich zážitky byly k popukání, ale to je bohužel vše, co dělá knihu ještě jakž-takž přijatelnou.

DUNIKO
15.06.2018 3 z 5

Nic moc.

kuky921
06.11.2014 3 z 5

Kvůli komentářům jsem si knížku přečetla, protože jsem byla zvědavá, ale výsledek mě zklamal. Šlo to, ale příště už bych si jí nevybrala.

Aracely
21.09.2014 5 z 5

Úžasná kniha, musím říct že jsem se též smála od začátku do konce :-) Vřele doporučuji, s tak bláznivou hrdinkou jsem se dloouho nesetkala :-) A nejlépe číst doma, ať se nesmějete a nejste za blázny a garantuju že smát se nahlas budete :-)

badinka4
16.11.2013 3 z 5

Opravdu blbinka,ale kniha se četla docela dobře.

Attirantef
30.06.2013 4 z 5

Taková pěkná blbinka. Hlavní hrdinka je dokonale střeštěná. Smála jsem se celou dobu co jsem knihu četla.

romance historické romance

Jillian Hunter