Trikrát Beth

Trikrát Beth https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419613/bmid_trikrat-beth-1PN-419613.jpg 4 67 20

Mama by ma nikdy neopustila. Také je životné motto Mariah Dunningovej. Jej životný cieľ. Jej viera. Napriek tomu, že matka je už rok nezvestná. Jedného dňa sa Mariah v preplnenej reštauračnej zóne nákupného strediska pred očami zdanlivo mihne matkina postava. Mariah nadobudne presvedčenie, že ju naozaj videla. Alebo stráca súdnosť? Nepravdepodobná zhoda okolností? Po záhadnom zmiznutí Beth Dunningovej podozrenie padne na Mariahinho otca, hoci sa nenašlo telo ani fyzické stopy po vražednom čine. Mariah však natrafí na dve ďalšie nedávne zmiznutia žien v Lakehavene. Všetky tri ženy mali to isté meno: Beth. Zlovestné spojitosti? Mariah je s pomocou blogera Pátrača odhodlaná zistiť, čo sa stalo s jej matkou, a očistiť tak otcovo meno. Lenže pravda je ešte ohromujúcejšia, než si kedy predstavovala.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

The Tree Beths , 2019

parvitas
23.02.2024 3 z 5

Prepojenie zmiznutých žien, ktoré spája len ich meno (Beth) bolo trochu pritiahnuté za vlasy. Ale dobre. Na môj vkus to príliš popreplietané a pozliepané z rôznych afériek, spreneverení peňazí a zabití... Napriek tomu dcéra pátra po stratenej mame a darí sa jej tam, kde je polícia bezmocná... Keď dostáva odpovede aj od drsných týpkov a celý jej spôsob zvládania situácie je vlastne naznačovaným riešením, tak som tušila aj ako to skončí.

lusila
18.01.2024 3 z 5

Čítalo sa to dobre do prvej polovice, potom sa to točilo v kruhu, dosť neuveriteľné scény a dialógy. Kniha vybraná do výzvy.

jarmila7388
26.02.2022 2 z 5

Kniha dobrá,dej strašně propleteny myslela jsem, že nikdy se nedočkám rozpleteni co mají společne Beth a Bethany jak s americkeho filmu.

ZuzanaZ83
20.12.2021 1 z 5

Mariah Dunningová je mladá dívka, která žije s otcem, protože před rokem zmizela beze stopy její matka. Celé město viní právě otce, třebaže mu nikdy nic nedokázali. Mariah se rozhodne zjistit, co se její matce doopravdy stalo. A v průběhu pátrání zjistí, že se její matka znala s Lisbeth a Bethany, dalšími dvěma zmizelými ženami...

Za mě bohužel moc ne. Do čtení jsem se dost nutila, kniha pro mě neměla spád, postavy se mi často pletly. Mladá holka také v podstatě bez pomoci rozplete něco, co policie víc jak rok nezvládla. Uvěřitelnost vlastně nulová. Zajímavých bylo tak posledních 40 stran, kdy došlo k rozuzlení, které se dalo celkem tušit.

MonikaV
19.10.2021 4 z 5

Bavilo mě to, napínavé. Konec takový zvláštní.

Mermaida
30.05.2021 4 z 5

Bylo to zamotané, ale napínavé a musím říct, že mě to teda bavilo a četlo se mi to docela dobře. Líbilo se mi jak se to ke konci rozklíčovalo. Jen ten konec okolo Mariah mi přišel už přes čáru, ale vysvětlilo to tu jistou "mlhu", ale možná to už byl závěr, který si mohl autor nechat "od cesty" - překombinovaný. Ale kniha mě bavila a to je podle mě hlavní.

Janík511
16.02.2021 3 z 5

Průměrná kniha, kde většinu děje jsem se nudila a až posledních 50 stran se trochu něco dělo. Mariah mě spíše iritovala, jak se hrabala neustále v minulosti a nebyla schopna si dát dohromady život. Nebyla mi vůbec po chuťi. Takže srážím hodnocení. Opravdu jednou stačilo.

Hvězdinka
30.12.2020 3 z 5

Nebylo to špatné, příběh byl propracovaný, zajímavý, sice pomalý rozjezd, ale celkově se kniha četla sama. Je to příběh o lásce, nevěře, rodinné katastrofě, která začala kdysi před lety a o pomstě, která po generace sílí a sílí.

Jájinka
22.09.2020 2 z 5

To bylo utrpení dočíst, překombinovaný děj, nesympatické postavy, ale dočetla jsem, když už jsem se vydržela trápit tak dlouho, chtěla jsem vědět, jak to skončí.

bbara155
12.08.2020 4 z 5

Já teda moc nechápu, proč tam měli čtenáři "zmatek ve jménech". Já jsem se v tom orientovala docela dobře. Spíš mi to přišlo trošku méně "čtivé". Ale je to celkem dobrý příběh i s dobrou pointou, i když asi trošku méně uvěřitelné.

zdendula31
24.06.2020 5 z 5

Cobena mi připomínala kniha v množství postav.
Moc se mi líbila.Čtivá,zamotaná,ale přehledná.

ctenarkaEva
21.06.2020 3 z 5

Zvláštní příběh. Četl se mi dobře, ale zdál se mi dost zamotaný. Jak psal někdo přede mnou, v druhé půlce knihy jsem byla zvědavá, jak příběh dopadne, ale zároveň mě postupně přestával bavit.

Danago
10.04.2020 3 z 5

Tak trochu zvláštní psychologická detektivka. Zápletka je originální a velice zamotaná. Občas jsem musela hodně přemýšlet kdo je kdo a ke komu patří. Konec je dobře vysvětlený a vše do sebe zapadne. Knížka se četla rychle a celou dobu jsem byla fakt hodně zvědavá jak to vlastně celé je. Přesto si víc než tři hvězdičky asi nezaslouží. Zase tak nějak velké nadšení se nekonalo.

kanitsuj
13.03.2020 2 z 5

Další z řady detektivních příběhů, který čtenář se zavřením knihy okamžitě zapomene. Velké množství postav a skutečně velmi překombinovaný děj, musela jsem se nutit k dalšímu čtení. Od první chvíle mi nebyla sympatická ani jedna z postav (způsob vyprávění totiž neumožňuje poznat postavy blíže a vytvořit si k nim jakýkoli vztah), scházelo mi napětí a logické směřování děje odněkud někam. Navíc uspěchané shrnutí v závěru a epilog působily nepatřičně, jako by autor v mžiku přešel do jiného stylu a způsobu vyprávění.

alice528
09.03.2020

Dobře napsané, napínavé, nečekané, ale konec zvláštní.

Hope80
21.02.2020 3 z 5

Kniha se celkem dobře četla, někdy jsem měla zmatek se zorientovat ve jménech, posledních 100stran jsem už chtěla vědět co se stalo, ale zároveň mě to přestávalo bavit...Z nadšení klesla kniha na průměr

reňa30
10.02.2020 3 z 5

Trochu zmatek v postavách, děj zajímavý- ale někdy méně je více!

Jamra
21.01.2020 4 z 5

První knížka přečtena přes elektronickou čtečku. Občas zmatek ve jménech, možná místy prekombinovane, ale příjemné čtení. Rychle to utikalo.

zuzana2599
01.01.2020 4 z 5

Určitě dobrý thriller, dobře se četl a já tuto knihu dočítala o silvestrovské noci.
Mariah zoufale pátrá po své matce, která se ztratila. Všechno však souvisí s něčím zlověstným, co se odehrálo před mnoha lety... Najde Mariah svou matku ?
Příběh je hodně psychologický, okořeněný tajemnou atmosférou.

lenka666
14.12.2019 5 z 5