Trichamin

Trichamin
https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8243/trichamin-8243.jpg 3 30 30

Bývalý voják Saša Rustinov je podroben genetickému experimentu, při němž je mu implementována mimozemská tkáň s cílem vytvořit supervojáka. Saša ale odmítá stát se pouhou poslušnou loutkou a začíná svou soukromou válku se všemi, kdo se na něm provinili. Evropa blízké budoucnosti, bezskrupulózní megakorporace se soukromými armádami včetně jednotek agresivních mimozemšťanů, krvavé vyřizování obchodních sporů bez ohledů na civilní osoby – to jsou kulisy skutečně krvavého a neskutečně akčního příběhu napsaného zcela v duchu knih Jiřího Kulhánka a Štěpána Kopřivy.... celý text

Přidat komentář

Predator3313
17.06.2023 2 z 5

No, kniha se čte rychle, což je štěstí protože i těch pár hodin byla ztráta času.
Není to sice nejhorší kniha co jsem četl, a chvílemi jsem se i bavil.
Ale pointa bídná, dej ubohý, popis boje...což je asi půlka knihy ...taky slabota.
Finální souboj nuda.
Ale hlavní hrdina, ten to teprve zabil
Na jednu stranu fetka co čeká na smrt, ale pak najedhou má známé všude možně, dávají mu zdarma nejnovější zbraně a vybavení. Navíc se vším umí zacházet, lodě, všemožné zbraně, vrtulníky atd atd.
Navíc se chová jako totální blb, což vždy konci přestřelkou, která vždy konci tím že omdlí,a následně je zajat a následně uteče...furt dokola.
Nevadí mu dostat dávky do břicha ale stěžuje si na modřiny? Prostě katastrofa.

pavel.2
28.10.2020 3 z 5

Výtečná akční oddechovka. Nic hlubokého, řežba za řežbou střídaná bezvědomím :-) Čte se rychle, autor píše dobře a osvěží vtipné hlášky, např. "Zkusil jsem se vytrhnout. Nešlo to. Tak jsem aspoň vzpurně zamrkal."


fes
07.09.2020 5 z 5

Ať se na mne kdo chce zlobí, ať si mamka slzy utírá, tohle pro mne bylo kulhánkovský víc, než leckterý kyšácký pokusy, zvláště ty poslední (stejně mi nikdo nevymluví, že ty první kotlety restoval Kulhavý). Takže líbilo, moc, a rád bych si od autora přečetl víc, ale jak to vypadá, nic jinýho asi nenapsal... :(

rimar
20.06.2020 4 z 5

Jsou knihy které jsou tak blbé až jsou geniální a tohle je ten případ. Pravda z počátku jsem si říkal že je jen blbá ale od poloviny se autor zlepšuje a jde to nahoru. Jasně inspirace Kulhánkem je tam všude a počítám že to není pravé autorovo jméno ale proč ne. Číst to podruhé už určitě nebudu ikdyz jeden nikdy neví ????. Za strizliva určitě ne.

slawa.cap
23.10.2019 3 z 5

No celkem pecka, jako od Kulhánka, nebo Kotlety v nejakčnějších pasážích, ale chyběl tomu příběh a nějaky pozadí. Takhle jenom Saša zabíjí a omdlívá a čtenáři je jasny, že neumře. Ještě dodám, že mi to přišlo jako kopie Stroncia

Grepp
04.06.2019 5 z 5

Toto je tak blbé, až je to dobré, nemôžem uveriť, že som sa pri tejto knihe zabavil lepšie jak pri kulhánkách a libových kotletách!

jprst
09.04.2019 odpad!

Autora a jeho tvorbu jsem neznal, tak jsem jeho knihu zkusil přečíst. To se mi sice silou vůle povedlo, nicméně byla to ztráta času.

Ládja
28.03.2016 odpad!

Dlouho jsem měl štěstí a vyhýbal jsem se knihám, které jsou podobné jako píše pan Martin Moudrý...až do dneška. Toto je ještě horší. V půlce jsem si říkal, že knihu odložím, ale nakonec jsem to vydržel. Bohužel, nic nového a překvapivějšího se už nestane. Dávám jednu hvězdičku za nápad, ale i tou jsem si nebyl nějakou dobu jistý. Je vidět velká snaha o to být jako Kulhánek, nebo Kopřiva, ale snaha, která se vůbec, ale vůbec nedaří. Jako první nástřel nějaké povídky by to možná šlo, ale jako vydaná kniha?...

Hameveth
13.10.2015 2 z 5

Trichamin je snaha o Kulhánka. Bohužel se autor na můj vkus snaží až moc. Hlaška stíhá hlášku, ale vetšina z nich se opakuje, není vtipná nebo je dost křečovitá.
Motivace hlavní postavy není moc složitá. Jednoduše pomsta za to, že z něj zlá korporace udělala napůl šedýho mimozemšťana s nadpřirozenou silou a regenrací. Opakuje se motiv zabij, co se hýbe - nech se chytit - uteč z tajné základny. Konec mě taky moc neuspokojil...

Kdyby nebyla kniha laciná a nezajímalo mě, jestli je tak špatná, jak se píše, nekoupil bych. Ale zabíjí se v něm šediváci, což je u mě velký plus, takže dvě * :)

MiniMe
28.03.2013

Cela kniha je jeden velky masakr. Porad se tam strili, koncetinz litaji vzduchem a streva se jen tak vali na podlaze.. cele to ma jen par chybicek, jako treba to, ze se tam opravdu porad jen strili, (pokud zrovna neni privazanej nekde na stole) a odpovedi na otazky temer zadne.. taky jsem trochu doufala ze mu sedaci aspon trochu pomohou, neppmohli.. nejvic me ale dostalo "nemel jsem silu odpovedet, tak jsem alespon vzpurne zamrkal."

Štítky knihy

české sci-fi

Autorovy knížky

2007  56%Trichamin