OK 096 se nehlásí

OK 096 se nehlásí https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93049/bmid_ok-096-se-nehlasi-93049.jpg 3 13 4

Drama ve vzduchu. Únos civilniho letadla z Karlových Varů. Podle knihy byl natočen jeden díl majora Zemana - Mimikry.

Canniosh
04.10.2022 3 z 5

Tenhle krimi příběh je spíše něco jako psychologická sonda do života hlavních protagonistů, ať už těch na straně zločinu, tak na straně obětí. Za mě určitě příjemná změna v rámci krimi žánru, velmi příjemné čtení na pár hodin. I když jde o předlohu pro 29. díl seriálu majora Zemana, tak děj v knize je významně odlišný, vedený jiným stylem, a žádnou agitku jsem tady naštěstí ani nehledal, ani se jí nedočkal, což bylo určitě skvělé zjištění. Doporučuji všem, kteří se chtějí příjemně odreagovat útlou knížečkou s docela napívaným příběhem několika lidí.

RoBertino27
15.03.2021 4 z 5

Jsou tu určité vazby na skutečné události v naší letecké dopravě, ačkoliv jde spíš o několik impulsů spojených pro potřebu příběhu. Autor slavného Panoptika hříšných lidí dokázal, že se etabluje i v jiném prostředí, než je legendární "Pražská 4".

hnatlubo
25.11.2020 1 z 5

Hrozná ptákovina. Děj rozvleklý, často nudný. Vykreslení únosců je až úsměvné, dialogy v pilotní kabině jsou zoufalé.

Kuža007
26.03.2020 5 z 5

Stejně úžasná kniha, jako Mimikry z Třiceti případů majora Zemana. Navíc inspirováno skutečnou událostí.