Tři přání

Tři přání
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299069/bmid_tri-prani-xj8-299069.jpg 4 1299 1299

Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky, aniž by přitom přišla o rozum. Její zdánlivě méně úspěšná sestra Cat, pracující v oddělení marketingu, se snaží nepřijít o vysněné dítě a o manžela, jakého jí každá závidí, a „chudák“ Gemma ani nemá co ztratit, střídá příležitostné práce, bydlení i muže. Ale je tomu opravdu tak, jak se na pohled zdá? Co když je ve skutečnosti všechno trochu, anebo možná dokonce úplně jinak?... celý text

Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Three Wishes , 2003

BarkaS
02.08.2017 4 z 5

Trvalo mi, než jsem si zvykla na "nedějovost" příběhu, plyne jako život, skáče ve vzpomínkách. Hlavní hrdinky byly zpočátku spíš takové nesympatické husy, ale jak jsem je poznala, nešlo je nemilovat. Všechny a každou zvlášť.

A poselství knihy? Rodina nade vše. A taky, co se stát má, se stane. A je dobré si vážit života, ale brát ho jak je. V dobrém i zlém. A i z toho zlého něco dobrého vytřískat.

Anna 13
28.07.2017 4 z 5

Mně se kniha líbila. Byla příjemně psaná, celkem i oddychová.
Je pravda, jak už se tu druzí pode mnou zmiňovali, že důvod té velké hádky, na kterou 300 stran čekáte je opravdu nic moc a také nechápu co má s příběhem dělat název knihy.
Přesto mne problémy trojčat bavily. Líbilo se mi vykreslení jednotlivých postav, proto tedy nemohu říci, že mne kniha zklamala.
Je pravda, že pokud bych ji srovnala například se Sedmilhářkami či s Manželovým tajemstvím, tak by tato kniha s nimi prohrála. Autorčiny ostatní knihy jsou mnohem záživnější, prostě poutavější a nezapomenutelné.
Ale nelituji, že jsem si tuto přečetla a těším se na další její tituly.

Pauline89
27.07.2017 2 z 5

Po nadšení ze Sedmilhářek jsem se vrhla na tuto knihu. Přečetla jsem ji sice za 3 dny,ale bylo to nezáživné, jsem ráda, že jsem si ji jen půjčila. Žádný velký příběh v ní nenajdete, táhne se, třetina knihy je takřka o ničem.

VeruRomanská
27.07.2017 3 z 5

Asi nejslabsi kniha kterou jsem od autorky zatim cetla. Postradala jsem tam motiv tech tri prani,ktera jsou v nazvu. Kazdopadne k zamylseni dobre..jak dva jedinci se shodnou DNA mohou mit tak rozdilny osud...

Katulik86
26.07.2017 5 z 5

Skvela,ctiva,dojemna,proste (pro me) ze zivota... Nemuzu si pomoct,moc se mi libila. Moje prvni knizka od teto autorky,takze zatim nemam s cim srovnanat,ale jako prijemne odreagovani poslouzila skvele!

Jane100
22.07.2017 2 z 5

Když kniha začala strašlivou hádkou sester, opravdu mě nakoplo knihu číst, abych se dozvěděla podstatu hádky. Podle toho, jak byla hádka vylíčená jsem čekala totální pecku. No ale přišlo docela zklamaní. Kde nic tu nic. Slabá knížka.

Silwinka87
17.07.2017 5 z 5

Já jsem zase nadšená..Parádní oddechovka.Příběh ze života tří sester,které jsou stejně prdlé,jako já se sestrou:-)
U některých hlášek jsem se fakt nasmála..Líto mě bylo Cat,ale co?I takový je život..
Už se těším na další knihy této skvělé spisovatelky.

Makaja
08.07.2017 3 z 5

Sedmilhářky jsem nečetla (tedy v momentě, kdy jsem dočetla tuto knihu), takže nemám srovnání, ale tady bych konstatovala tak nějak neurazí, nenadchne ....... chvílama mě to bavilo a chvílema zas vůbec ne

Kekik
08.07.2017 5 z 5

Lyn jí vyprávěla, jak se jí často stává, že jde nákupním centrem a zvedne ruku, aby zamávala Cat, a pak si připadá jako idiot, když si uvědomí, že mává svému vlastnímu odrazu.
Sestry trojčata a jejich životní patálie. Nejvíce mě rozesmutnil osud Cat. Bylo mi jí velice moc líto.
Oddychovka, která zaujme.

Dakarianna
07.07.2017 3 z 5

Sedmilhářky mě nebavily. Rozhodla jsem se dát autorce ještě šanci. Knížka se mi dobře četla, postavy mě bavily. Ale nějak jsem nenašla zápletku...

ivulka15
07.07.2017 4 z 5

Já mám knihy téhle Australanky ráda. Píše o úplně běžných věcech a její knihy jsou takové milé a čtivé příběhy ze života.

Leniii
06.07.2017 2 z 5

Na knížku jsem se těšila, původně jsem si ji chtěla koupit, teď jsem ráda, že jsem to neudělala, byly by to vyhozené peníze...do čtvrt knihy mě vůbec neoslovila, takže knihu odkládám a zklamala mě...

Anička.pa
01.07.2017 3 z 5

Od knihy jsem čekala daleko víc. V příběhu mi chyběla nějaká pořádná zápletka.. Příběh o trojčatech a jejich životech, takové oddechové čtení na dovču

kika 13
24.06.2017 3 z 5

Milé početní takové oddychové.

Terezk-a
22.06.2017 3 z 5

Ze začátku mě kniha moc bavila, děj vypadal, že se mám opět těšit na napětí a příběh plný překvapení. Bohužel ničeho takového jsem se nedočkala.
Tři přání je pěkný příběh, ale chyběla mi v něm ta autorčina jiskra a složitá zápletka.

Lilly4
19.06.2017 3 z 5

Je to hodně podobné Sedmilhářkám, ale bez toho napětí a překvapení na konci. I forma vkládaných monologů/komentů se tu opakuje.

Jamilily
17.06.2017 4 z 5

Začátek mě moc bavil, ale tak ve třetině jsem se zasekla a na pár dní knížku odložila, nakonec jsem se k ní vrátila a jsem ráda, bylo to milé a někdy dobře šílené. Jediné, co mi na knize vadilo, byla postava Cat, přišla mi strašně protivná. Jinak to ale byla dobrá oddechovka.

Dominika_a
13.06.2017 2 z 5

Bohužel jsem čekala více, knihu jsem nedočetla. :(

salunka
11.06.2017 3 z 5

Tohle byla vážně slabota. Od své oblíbené Moriarty jsem čekala daleko víc!

perpe2a
10.06.2017 4 z 5

Narozdíl od knihy Sedmilhářky se mi tato líbila mnohem víc. Čtivá oddechovka ze života a určitě se mrknu po dalších knihách autorky.