Tři přání

Tři přání
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299069/bmid_tri-prani-xj8-299069.jpg 4 1299 1299

Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky, aniž by přitom přišla o rozum. Její zdánlivě méně úspěšná sestra Cat, pracující v oddělení marketingu, se snaží nepřijít o vysněné dítě a o manžela, jakého jí každá závidí, a „chudák“ Gemma ani nemá co ztratit, střídá příležitostné práce, bydlení i muže. Ale je tomu opravdu tak, jak se na pohled zdá? Co když je ve skutečnosti všechno trochu, anebo možná dokonce úplně jinak?... celý text

Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Three Wishes , 2003

Lejdus
13.10.2018 5 z 5

Nejspíš jsem objevila další oblíbenou autorku :) Oddychové čtení ke kávě nebo před spaním. Opravdu pěkný příběh a nepředvídatelný konec osudů jednotlivých postav.

Akkiki
11.10.2018 5 z 5

Rozhodně tuto knihu doporučuji. Moriarty je výborná spisovatelka a tato kniha to jen potvrzuje. Přečetla jsem ji jedním dechem a už se chystám na další.

LittleK
10.10.2018 5 z 5

Myslím, že není potřeba žádných pochvalných slov. Tato autorka je zaručenou kvalitou. Někdo říká, že je to dokonce autorčina nejlepší kniha, ale to bych rozhodně netvrdila. U Liane nejsou lepší a horší knihy, zkrátka každá je naprostý skvost a rozhodně byste si měli knihu koupit, ať to je Vaše první nebo máte všechny předchozí. Za přečtení rozhodně stojí.

karoli77
10.10.2018 5 z 5

Jako všechny knihy autorky, vtáhne vás do děje a nedovolí knížku odložit, tahle spisovatelka prostě vážně umí.

Styblice
07.10.2018 4 z 5

Čtivé, poutavé, napínavé, kruté, úsměvné .. takový je život. Super knížka !

wiolca
28.09.2018 5 z 5

Ještě lepší než Sedmilharky. Líbilo se mi prolínání děje postav. Moriarty se řadí mezi moje oblíbené. Příjemná oddechovka, která je mi blízká stylem psaní.

elfinkaa97
20.09.2018 5 z 5

Opět úžasná kniha od Liane Moriarty. Myslím, že se jejich knih snad nikdy nenabažím!

Vlcice72
12.09.2018 4 z 5

Čtivý příběh, zajímavý tématem i způsobem vyprávění.

milena8281
12.09.2018 4 z 5

Líbilo a bavilo mě to.

LusSyNDA
06.09.2018 5 z 5

Nádherná kniha. Bavil mě příběh o všech 3 sestrách. Těšila jsem se, až se zase ponořím do jejich "životů". Lyn, Cat a Gamma jsou všechny 3 super. Líbilo se mi i jak lide po celý jejich život na ně mají svoje vzpomínky

m.valova
03.09.2018 3 z 5

Kniha se mi četla dobře,příběh byl fajn, ale očekávala jsem nějaký lepší závěr..jinak nenáročné pohodové čtení.

nicky168036
20.08.2018 5 z 5

Zajímavá oddychovka pěkně se četlo :)

Viviana-Mori
12.08.2018 4 z 5

Je pravda, že třeba Sedmilhářky nebo Manželovo tajemství měly silnější a jaksi ucelenější pointu a řekněme v jádru více "ponurý" příběh, ale i tato kniha mě bavila a četla se rychle a moc dobře.
Trochu mě mrzelo, že Gemma byla pořád za takový nemehlo, mohly s ní jednat trochu lépe a taky mě mrzelo, že nikomu neřekla, co se jí vlastně dělo, i když se to dá pochopit. Cat - i když mi jí bylo celkem líto, tak mě nějak štvala pak už.
A Lyn měla štěstí, že s tím panikařením dopadla ještě tak, jak dopadla. Tu poruchu znám z vlastní zkušenosti a růžové to rozhodně není.
Celkově je příběh fajn, ty popisy cizích lidí jsou dobrý nápad. Je to prostě o životě, o věcech, které se můžou stát každému, což ale knize neubírá na sympatičnosti. Rozhodně jsem se nenudila a neberu její čtení jako ztrátu času. Být trojčetem musí být svým způsobem naprosto skvělé, ale někdy taky k zbláznění. Jako jedináček mohu jen koulet očima a vše si to akorát živě představovat. :)

katerina5604
04.08.2018 3 z 5

Hezká obálka, zajímavá atonace, jo to by mohlo být super. Ne, nebylo. Knihu jsem dočetla s donucením, ale u některých částí jsem se zasmála. Neurazí a ani nenadchne.

Eviik16
27.07.2018 3 z 5

Příjemná oddychovka, ideální kniha na dovolenou.

ivca84
19.07.2018 5 z 5

příběh z pohledu trojčat byl hodně zajímavě napsany a ukazal rúzné životní situace a povahy

andrea4468
22.06.2018 4 z 5

Musím na rovinu říci, že jsem se dlouho přemlouvala, abych knihu vůbec začala číst. Odrazovali mě recenze, že je kniha nic moc...Za mě byla kniha super počteníčko, které se opravdu četlo samo. Tři různé příběhy žen, do kterých se lehce vcítíte a nutí vás to číst dál a dál... Ano, není to kniha kvalit a napětí jako manželovo tajemství, sedmilhářky a na co alice zapomněla...tyhle tři knihy jsou za mě TOP, ale rozhodně stojí za to si tuto knihu přečíst a 100% doporučuji víc, než poslední výročí, které jsem myslela, že nikdy nedočtu.

mattonka
21.06.2018 4 z 5

Pohodová kniha třeba na dovolenou :) Styl psaní L. Moriarty se mi líbí - zajímavá scéna na začátku a pak rozplétání nitek a osudů ...

kiraa
16.06.2018 4 z 5

Styl psaní L. M. je zvláštní, nezapomenutelný a pro mě už rozpoznatelný na první dobrou. Ironie, smutek, humor, ale i hluboký myšlenky. Třeba teď už vím, že jako správná kuchařka musím mít při vaření přes levé rameno přehozenou utěrku. :)
Trojčata, Kettlovy holky ze Sydney byly fajn a ani jedna z nich mi "nezkurvila život" ... cituji z knihy:)

ivetts
07.06.2018 4 z 5

Nenáročná oddechovka, ale bavila mě moc :)