Sladký ocko

Sladký ocko https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94500/sladky-ocko-94500.jpg 4 324 59

Travis série

Svojimi pôsobivými a vzrušujúcimi románmi očarila Lisa Kleypasová milióny čitateľov. Teraz vám ponúka príbeh jednej zo svojich najnezabudnuteľnejších postáv... Ona pochádza z nesprávnej strany kempového mestečka. Liberty Jonesová má sny a odhodlanie, ktoré ju ženú preč z texaského Welcome, ak sa jej podarí prinútiť svoje divé srdce, aby neovládlo jej myseľ. Hardy Cates miluje Liberty, no lásku k nej považuje za zakázanú. Jeho ambície sú väčšie než živorenie vo Welcome a Liberty je zbytočná komplikácia. Oboch však k sebe ťahá niečo magické a opojné – nebezpečná príťažlivosť, silnejšia ako oni sami. On je jediný muž, ktorého nemôže mať. Keď Hardy opúšťa mestečko, aby uskutočnil svoje plány, Liberty sa po smrti matky ocitá s mladšou sestrou, ktorú vychováva sama. Po čase sa zoznamuje s bohatým magnátom – sladkým oteckom, ako sa v Texase hovorí. Ich vzťah je však hlbší, než si ľudia myslia, a Liberty začína postupne odhaľovať tajomstvá z minulosti svojej rodiny. Naplnia túžby svojich sŕdc – alebo ich rozdelí hlboký žiaľ?... celý text

evelýny
25.09.2015 4 z 5

Opravdu hezký příběh. Navzdory datailním popisům všeho - což mě dost nudilo - jsem měla knihu přečtenou rychle. Zápletka s minulostí matky a pak s návratem lásky z dětsví mě nutila číst a číst a číst. Pro mě dobré.

niknikita
02.09.2015 4 z 5

Tak nevím...asi byla lepší první polovina příběhu, ale nakonec jsem si připadala, jako bych četla něco z padesáti odstínů šedi. Ovšem ta dvojí volba, kterou Liberty prošla, vlastně nebyla vůbec špatná. A tak proč si nedopřát trochu nereálné romantiky, když o tom Lisa Kleypas píše docela hezky :-)

PomněnkaPrvní
01.07.2015

Historické romance jdou podle mě paní Kleypas líp. Ale i přesto to bylo příjemné čtení. Děj je bohatší než u jiných autorek romancí. V nějaké fázi si budete lámat hlavu, který z mužů bude pro Liberty ten pravý, ale autorka poměrně záhy udělá z jednoho bídáka, takže rozhodne za Vás ;)

bzdenca
27.04.2015 5 z 5

Příběh se mi sice v jistých částech zdál začne zdlouhavý, ale byl jedinečný. Knihu jsem přečetla během jednoho dne.

Turquoise
13.04.2015 5 z 5

Lisu K. mám moc ráda, vždycky mě bavily historické romance a jinak tomu nebylo ani u příběhu ze současnosti. Popravdě mě hodně mile překvapila. Knihu jsem přečetla jedním dechem, úplně jsem se zažrala do příběhu "malé, dospívající i velké" Liberty. Její vztah s malou sestřičkou jsem jí celou knihu záviděla, práci vizážistky i asistentky taky no a o Gageovi bych si klidně nechala zdát. :) Hardyho rozhodnutí bych taky dokázala pochopit, jak ta dobré, tak i to "špatné" na konci. Na závěr, jsem ráda, že to skončilo tak, jak to skončilo.

havrmoni
05.04.2015 5 z 5

Kniha se mi četla dobře i první polovina. Tím jak je napsaná jsem se do ní vžila a později jsem spolu s Liberty postupně docházela ke stejným závěrům a dokonce pocitům. Kdyby autorka přeskočila pár let o dětství k dospělosti,myslím,že by to knihu ochudilo o pocity a sílu hl.hrdinky a o všechno to, v co příběh vyústil. A možná by si mnohé čtenářky přáli jiný konec s jiným mužem. O čemž jsem se nejednou přesvědčila při přečtení jiných autorů tohoto žánru.:-)

SimcaK
28.10.2014 4 z 5

První polovina taková zdlouhavější a čtenář sleduje příběh hlavní hrdinky už od jejího dětství. Ale později vám dojde, že to má své opodstatnění a vliv i na další díl série, kde už se nemusí tolik vysvětlovat. Knížka se mi moc líbila, je krásně napsaná a já osobně jsem ji zhltla jedním dechem :).

PriMula
08.03.2014 3 z 5

Kniha se mi zdála taková zdlouhavá. Někdy mi i dost vadilo že spisovatelka nenapsala věk hlavní hrdinky. Jinak vcelku dobrá kniha. :)

lucmat
20.02.2014 4 z 5

Opět jedna z knih, kdy na začátku přemýšlím, zda odložit nebo číst dál, nemůžu se začíst, ale nakonec přeci jen ano a děj se rozjíždí :-) Četla jsem průběžně cestou do IT na hory (zase zácpy, klasika...), takže půlka knihy během cesty, příběh se konečně pořádně rozjel a večer druhého dne bylo dočteno! :-) Tudíž hodnotím pozitivně, moc hezká kniha.

liletka_a
12.02.2014 4 z 5

Musím říci, že první polovina knihy pro mě byla neskutečnou nudou, horko těžko jsem se prokousávala stránkami, všechno bylo takové nemastné, neslané a kdyby to nebyla Lisa, tak bych knížku odložila, ale jen co jsem se dostala za půlku a vlastně to bylo v okamžiku kdy se objevil Gage. :) Konečně jsem se pořádně začetla a užívala si jiskření mezi ním a Liberty. I když mi trošku bylo líto Hardyho(i když i ten podle dalšího dílu taky nalezne štěstí)na sympaťáka Gage prostě neměl. ;) Takže určitě stojí za to, prokousat se začátek a objevit ten ukrytý poklad. :) Doporučiji! :))

zoja
17.01.2014 5 z 5

Prostě Popelka. Sice moc nemusím psaní v první osobě, ale myslím, že se to Lise povedlo. Gage je rozhodně sympaťák, i když jsem zprvu fandila Hardymu :-)

lanusinka
11.05.2013 4 z 5

Rozhodně to není špatná kniha, jen mi přišlo, že je trochu moc roztahaná a děj se tak nějak nakupil do poslední třetiny a to předtím byl takový hodně rozvláčný prolog...

jluky
30.04.2013 5 z 5

Zatiaľ /lebo očakávam stále ďalšie nové knihy/ od tejto autorky moja najobľúbenejšia kniha. ....Takže Lisa ani v príbehu zo súčasnosti nesklamala.

barborelka
11.04.2013 4 z 5

Z této knihy jsem měla velké obavy- romány ze současnosti nemusím, zato Kleypas je moje nejoblíbenější spisovatelka a nechtěla jsem o ni přijít. Naštěstí se moje chmury nepotvrdily ;-). Dobré počtení, jsem zvědavá na osud Hardyho ;-)

gabca007
04.04.2013 5 z 5

Moc krásný příběh, přečetla jsem jedním dechem.

pohodaaklid
01.04.2013 5 z 5

Poutavý příběh se šťastným koncem :-)

Lexie321
06.02.2013 4 z 5

Občas sa stane, že spisovatelia, ktorý píšu v jednom žánri sa nevedia poriadne prejaviť ak skúsia nejaký iný... to ale určite nie je prípad Lisi Kleypas zase raz sa pekonala nádherný príbehom dievčatka z malého mesta, ktoré sa zmenilo na vášnivú ženu. Liberty som si zamilovala a ešte aj to prostredie Texasu, nádhera :)

jasmína
28.08.2012 5 z 5

Moc hezká romantika, a život neměla moc lehký, tak jsem jí ten šťastný konec moc přála..

Ellesime
07.07.2012 5 z 5

Kleypaska nezklamala ani v příběhu ze současnosti...