Trampoty černého kocourka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Půvabné pohádkové příběhy nespokojeného černého kocourka. Kocourek je tvrdohlavý a vůbec si nedá říct. Nevěří tomu, že ho má někdo rád, že se někomu líbí, protože je zkrátka sám se sebou nespokojený. Chtěl by být jiný – bílý. K tomu, aby se přestal pokoušet změnit se v někoho jiného, musí ujít pořádně dlouhou pohádkovou cestu. (www.thovtknihy.net)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96278/trampoty-cerneho-kocourka-APP-96278.jpg 3.84
Žánr
Pro děti a mládež, Pohádky, Pro nejmenší
Vydáno, Thovt
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Trampoty černého kocourka

Přidat komentář
Metla
28.03.2019

Knížka na motivy Michaela Jacksona - kocourek se narodil černý, což ho převelice se...jří a navzdory konejšení svých majitelů dělá všechno možné, aby dosáhl vytouženého bělostného vzhledu. Jelikož neviděl Českou sodu a nezná prací prášek Árijec, leze do různých pohádek, kde se vyskytují natěrači, čarodějové, sníh a tak dále. Výsledek nikdy není podle kocourkových představ a můžete hádat, jestli se nakonec dokáže se svým černým kožíškem smířit. Text byl na předčítání příjemný, výtvarná stránka průměrná (nenadchla, neurazila), k tomu nezbytné ponaučení pro mrňata, dcerka poslouchala pozorně, zkrátka jsme s knížkou strávily pár milých večerů. Kocourek si od nás vymňoukal čtyři uspokojivě bílé hvězdičky.

Weweuka
05.11.2013

Velmi pěkně psaná kniha pro mladší čtenáře. Kocourek navštěvuje různé pohádky a zažívá dobrodružství. Ověřeno dětmi v našem Čtenářském klubu:)


Doporučujeme

O chytré kmotře lišce
O chytré kmotře lišce

Štítky

kočky

Autor knihy

Kniha Trampoty černého kocourka je v

Přečtených7x
Knihotéce1x
Chystám se číst2x
Chci si koupit1x
dalších seznamech2x