Tramping

Tramping https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502094/bmid_tramping-ha7-502094.jpg 4 9 3

Dárková publikace plná fotografií pro všechny malé i velké trampy. Krosna či usárna na zádech, osady, kytary a dlouhé večery u ohně. Nejen to je tramping! Tak nazujte kanady a objevujte jeho krásu i historii v publikaci, z jejíchž stránek se line vůně táboráku. Připomenete si vše, co se s trampingem neodmyslitelně pojí – jeho dějiny, vandry, potlachy, písničky, ale i různé historky, které se mezi trampy tradují. Vaším průvodcem bude Michael Antony, dlouholetý šéfredaktor několika trampských časopisů a serveru Trampský magazín.... celý text

bazyk21
25.02.2024 5 z 5

skvělý... díky...

achta9477
06.01.2024 2 z 5

Dnes jsem zalistovala v knihkupectví v dotisku 1.vydání a začetla se na str. 183, 185. Autor se snaží jít do podrobností, ale podstatné souvislosti vůbec nezná nebo záměrně neuvádí (např. ve zmínce o rubrice Táborový oheň), v textu jsou i chyby (časopis se jmenoval TAM-TAM). Dali, Praha

Jirikk
14.03.2023 4 z 5

Kniha je velmi čtivě napsána a ačkoliv některé věci z historie trampingu už byly mockrát napsaný je tu preci jen trochu jiný pohled autora knihy a všechny kapitoly jsem četl s velkým zaujetím.

Kdo se dá na psaní knihy o trampingu, píše to někdy i ze svého pohledu, s tím se asi každy neztotžní ale toho s easi nedá vyvarovat

Kniha obsahuje spoustu fotek z historie i současnosti trampingu, je moc pěkně graficky udělaná... Je fajn že byla udělaná i elektronická verze..

Co bych knize preci jen vytknul aby bylo ke konci min povidek nebo basniček, to asi uplně čtenář knihy nebude zajímat..