Zabudnuté spomienky

Zabudnuté spomienky https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508060/bmid_zabudnute-spomienky-63a887a7340b0.jpg 5 4 2

Traja starí mládenci série

< 3. díl

Súkromná detektívna kancelária Traja bratia, v Norgolskej spoločnoti známa ako Traja starí mládenci, funguje lepšie než by Noe, Ilar a Hugo očakávali. No aj veľké plány sa dajú ľahko zmariť a Ilarova minulosť začína ohrozovať nie len jeho, ale celú rodinu Durgenovcov. Zatiaľ čo prostredný z bratov márne hľadá riešenie svojho problému, Hugo sa pokúša zblížiť so Sofiou. Jeho snahu však skomplikuje nebezpečné tajomstvo, ktoré Sofia ukrýva. Noe sa aj naďalej venuje prípadu Vkladača myšlienok, pre ktorý opustil svoje miesto na Komisariáte. Neúnavne sa ženie za každou indíciou, a to až do momentu kedy bez stopy zmizne. Na bratov sa ženie búrka a Ilar s Hugom sú odhodlaní urobiť všetko pre to, aby najstaršieho brata zachránili. Podarí sa im to?... celý text

knizninadsenec
18.01.2023 5 z 5

Třetí díl byl ještě lepší, než díl druhý (a to se mi opravdu velmi líbil). Je tam toho mnoho, co se dozvíme o případu, postavách. Byl i o trošičku více svižnější/akční. A to předešlé díly byly skvělé a svižné, ale tento byl ještě trochu více. Prostě mi tak přišel.
Mnoho se tam postupně vyřešilo s hlavním případem. Rozhodně překvapil událostmi, tedy důvody podezřelé osoby. Překvapením rozhodně bylo, kdo byla podezřelá osoba. I když... mě to jen na vteřinu napadlo při čtení druhého dílu.
Každopádně se mi příběh velmi líbil a velmi dobře se četl. Je to zajímavý fantasy příběh s detektivní zápletkou.

Některá tajemství/záhady nebyly odhaleny, ale v příběhu to nevadilo, alespoň tam stále je to tajemno.

slasherko
30.12.2022 5 z 5

A potom to všetko začalo..

Nemám rád ukončenie knihy takouto vetou :)

A inak kniha bola opäť skvelá a chcel by som už čítať ďalšiu časť.. Verím, že bude. Autorka do tretice udržala vysoký štandard. Veľkým plus je, že hlavný príbeh je uzatvorený, ale NIH by si určite ešte pokračovanie zaslúžili..

Prosííím