Tou horou jste vy: Cesta od sebesabotáže k dokonalému sebepoznání

Tou horou jste vy: Cesta od sebesabotáže k dokonalému sebepoznání https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519520/bmid_tou-horou-jste-vy-cesta-od-sebesabo-xQp-519520.jpg 4 11 2

TOHLE JE KNIHA O TOM, JAK ŠKODÍME SAMI SOBĚ. Proč to děláme? Kdy to děláme? A jak s tím můžeme jednou provždy přestat? Za sebepoškozujícím chováním stoji potřeby, které si navzájem odporuji. Jeho vinou vzdorujeme jakýmkoli pokusům o změnu, a to mnohdy do té míry, že už nám ani nepřijde možná. Když ovšem pochopíme své nejškodlivější zlozvyky, posílíme svou emoční inteligenci, lépe porozumíme vlastnímu mozku i tělu, odpoutáme se od minulosti a přiblížíme se svému budoucímu já, které bezezbytku naplňuje náš potenciál, můžeme vystoupit ze zajetých koleji a naplno rozvinout své dary. Už tisíce let si lidé spojuji vysokou horu s výzvami a překážkami, které se mnohdy zdají nepřekonatelné. Abychom vlastni hory zdolali a vystoupali až do oblak, musíme se ve skutečnosti ponořit do sebe a odkrýt svá traumata, nasbírat síly a změnit své fungovaní i přístup. Protože tou horou, která stoji před námi, jsme nakonec my sami.... celý text

Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Aurora (SK)

The Mountain Is You: Transforming Self-Sabotage Into Self-Mastery , 2020

lucin_a
11.04.2024 5 z 5

Kniha je jiná než ostatní seberozvoj.knihy. Je spíše psychologická a snaží se odkrývat vnitřní nastavení člověka. Kniha jde pod povrch nás samotných.

Metuje
13.11.2023 2 z 5

Obsahuje pár zajímavých odstavců a myšlenek, ale jinak se hodně opakuje a opisuje jedno téma několik stran. Pro lidi, kteří si prochází uzdravením, může kniha nabídnout opravdu důležité věty, ale kvůli tomu bych si knihu nekupoval. Tahle je jenom stroj na peníze, mohla by být klidně napsána umělou inteligencí.

psychologie rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

Kniha Tou horou jste vy: Cesta od sebesabotáže k dokonalému sebepoznání je v