Tomík objevuje přírodu

Tomík objevuje přírodu https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65090/bmid_tomik-objevuje-prirodu-4AV-65090.jpg 5 18 18

Tomík objevuje série

< 2. díl

Tomík a Verunka jsou velmi zvídaví. V knize objevují přírodní děje kolem nich.

Literatura naučná Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Albatros (ČR)

Petit Tom protege la nature , 1977

Briv
20.04.2023 5 z 5

* Zahlédla jsem ji v antikvariátě ve výloze v Praze, když jsme kolem projížděli tramvají a nedalo mi to, podívala jsem se, jestli je i u nás v knihovně v Ostravě - a byla. Tak jsme si ji hned půjčili a všem se nám celkem líbila. Přírodu má syn moc rád a chtěl po mě číst pořád dokola, jak může lesu, zvířatům a ptáčkům pomáhat a naopak, co by se dělat v přírodě nemělo.
Jen pozor na to, že je tam napsáno, že děti mají zlikvidovat pasti na zvířata, když nějaké najdou - tak to náš klouček, chtěl hned vyrazit hledat a zneškodnit, tak jsem se mu snažila vysvětlit, že by to sám určitě dělat neměl :).

Sitting-Bull
26.03.2023 5 z 5

Knížka mého a bratrova dětství a teď se do ní zamiloval nejmladší synek. Oceňuji na ní mj. to, že překlad je profesionální a kniha neoplývá faktickými nesmysly, jako mnoho dnešních "naučných" knih pro děti.

Rozari
10.10.2021 4 z 5

Knížku jsem dnes objevila v knihovně u známých a při listování mi došlo, že jsem ji jako malá holka četla. Je poučná a docela hezky napsaná; hlavní poselství je “Děti, chraňte přírodu!”, ale bez té progresivní ideologie dneška.

Rosocha
26.05.2014 5 z 5

Moje úplně první knížka .)

pro děti příroda věda pro děti

1986  92%Tomíkovy objevy
1983  98%Tomík objevuje přírodu