Megasuper darčeky (že vraj)

Megasuper darčeky (že vraj) https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317610/bmid_megasuper-darceky-ze-vraj-dtG-317610.jpg 4 20 5

Tom Gates série

Pridajte sa k Tomovi Gatesovi aj v šiestom pokračovaní jeho najšibnutejších dobrodružstiev, srandičiek, sánkovania a snehových monštier! Konečne prišla poriadna zima, vonku mrzne a Tom sa nevie dočkať bohatej snehovej nádielky. S Derekom chcú postaviť snehuliaka, ktorý bude vyzerať ako Kohút, teda ako Derekov pes Kohút. A možno stihnú aj guľovačku! Snehu však napadne toľko, že spôsobí kalamitu a Tom doma uviazne s mrzutou Deliou. Nudných príbuzných, ktorí plánujú najúžasnejšiu oslavu pre Vykopávky, už radšej ani nevníma. No keď Babka Mavis vytiahne štrikovacie ihlice a chce Tomovi upliesť jeden zo svojich slávnych overalov, je nad slnko jasnejšie, že musí niečo podniknúť!... celý text

Literatura světová Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Tom Gates: Extra Special Treats ( . . . not) , 2013

dájavídek
23.07.2023 5 z 5

(SPOILER) Tom Gates zase v akci. Tentokrát se Marcus vytahuje s obrovskýma saněma, které nefungují.

TimeLord
27.08.2018 3 z 5

Pred nejakou dobou som túto sériu čítaval

RiodeJaneiro
08.08.2017 3 z 5

Kniha docela ušla, když jsem ji před pár roky četl líbila se mi mnohem méně než poseroutka.

Knižní střípky
25.06.2017 3 z 5

Nejsem cílovka, ale rozhodně mohu říci, že mně se zase Tom Gates líbil více než celý slavný Poseroutka, ale jak říkám, nejsem dítě, jsem matka dítěte, které si knihu doneslo z knihovny. Rozhodně mi je hlavní hrdina celkově sympatičtější než Greg z Poseroutky...a osmiletá dcera se u něj směje rozhodně častěji než při Poseroutkovi.

stetty
07.07.2015 4 z 5