Klíč 17

Klíč 17 https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399406/bmid_klic-17-FG0-399406.jpg 4 105 29

Tom Babylon série

V kupoli berlínské katedrály visí roztrhaná mrtvola s černými křídly: je to prominentní kazatelka dr. Brigitte Rissová. Kolem krku má zavěšený klíč. V rukojeti je vyraženo číslo 17. Tom Babylon z LKA chce případ získat za každou cenu - s tímto klíčem totiž před mnoha lety zmizela jeho malá sestra Viola. Sám tom se ale v rámci pátrání stává kontroverzní osobou - psycholožka Sita Johannová si brzy klade otázku, kdo toho v případě více skrývá: Tom, anebo tajemný vrah?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Schlüssel 17 , 2018

Arkagas
01.04.2020 3 z 5

napínavé, čtivé, rychle ubíhající. Dobrý námět, skvělé postavy a dějová linka která má víc fází, z nichž jedna je z psychiatrické léčebny. Za mě super. Takové rychlé, oddechové a i přes 400 stran uteklo jako voda. :)

caldap
31.12.2019 4 z 5

Kniha mne bavila, dobře se četla, akorát jsem stále čekala, že najde tu, kterou hledá.

maxim248
17.11.2019 5 z 5

Jelikož mám rád německé krimi,tak mě kniha nadchla,už se těším na další případy Toma...

krtecek_1
26.09.2019 4 z 5

Za mne celkem dobrý příběh. Akorát mi vadila všechna ta ach, och, eh, ech, o, Bože apod. Jinak fajn.

Nikkaa
14.09.2019 4 z 5

Kniha jako celek působí velmi průměrně, z počátku se rozjede pak je to o ničem a konec zase rozjede... Příliš moc dlouhá a rozvlacna ke čtení, jak bylo již zmíněno stačilo by vypustit 100 stran a hned by bylo lépe, jelikož je konec otevřený čekám na další pokračování což jistě přijde... Nebo nevím...necháme se překvapit ale stojí za přečtení

Costanzo
11.08.2019 3 z 5

Tato kniha nebyla špatná. Hrozná škoda je, že autor ze začátku nasadil poměrně slušné tempo, vtáhl vás do děje, ale poté se objevuje pár hluchých míst, kdy se prakticky nic neděje. Kniha má 445 stran, z toho bych zhruba 100 stránek úplně vypustila nebo zkrátila natolik, aby si kniha udržela šmrnc. Konec zůstal otevřený, což tedy bytostně nesnáším, ale to je pouze můj úhel pohledu.

a.k
02.05.2019 3 z 5

Velmi spletitý detektivní případ s nevyzpytatelným vyšetřovatelem, který je silně ovlivněn minulostí. V knize jsou velmi zdařilé pasáže plné napětí, ale i místa, kde se to vleče. Mohlo by se zdát, že kniha působí chaoticky, ale samotné rozluštění případu se mi nakonec líbilo. Autor to měl moc dobře promyšlené.

Trustty
04.04.2019 3 z 5

Kniha měla svá hluchá místa, ale četla se dobře.
Taková průměrná detektivka.
Nenadchne, ale ani neurazí.

kneprulka
31.03.2019

Žádná velká hitparáda. Dlouhé. Čtěte a nevíte co! Nedoporučuji.

detektivní a krimi romány psychiatrické léčebny thrillery německé romány

Marc Raabe
německá, 1968