Toltécká cesta rekapitulace

Toltécká cesta rekapitulace https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50120/bmid_toltecka-cesta-rekapitulace-Ery-50120.jpg 4 5 2

Co kdybychom se mohli vrátit k traumatickým nebo nepříjemným událostem z minulosti a vrátit se osvěženi, nabiti novou energií a zbaveni zraňujících stop, které v nás tyto zážitky minulosti zanechaly? Praktiky rekapitulace to mohou zajistit. Pomocí řady cvičení a techniky o deseti krocích nás nakonec osvobodí od opakovaných emocionálních konfliktů a přetrvávajících negativních vzorců, které jsou častým důsledkem traumat prožitých v minulosti. Rekapitulace neboli šamanská obměna terapií založených na psychoanalýze umožňuje skutečně znovu prožívat a lépe řešit stresující události vyplývající například z narušených vztahů, pohlavního zneužívání nebo dětství stráveného v rozvráceném rodinném prostředí a léčit jimi způsobená emocionální traumata. V této snadno srozumitelné příručce autor zve čtenáře k vyzkoušení mocné a pozitivní nové energie uvolněné vyléčením ran minulosti a krok za krokem je na této cestě vede.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Pragma

The Toltec Path of Recapitulation: Healing Your Past to Free Your Soul , 2001

kamibe
02.05.2024 5 z 5

Tuhle knihu mám vlastně permanentně rozečtenou. Něco jsem z ní vyzkoušela, něco ještě čeká. Je to dobrá kniha pro každého, koho zajímá, co se sebou může provést, aby se cítil líp.

sira
21.03.2017 5 z 5

Výborná kniha. Celý postup je zde srozumitelně a příjemně popsán, tak jdu tuto metodu vyzkoušet:-)

psychoanalýza psychická traumata bioenergetika Toltékové

2006  88%Toltécká cesta rekapitulace