Tohle nevyžehlíš

Tohle nevyžehlíš https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309930/bmid_tohle-nevyzehlis-nsw-309930.jpg 3 22 4

Miluji Tomáše. A Tomáš miluje mě. Vím to, jasná věc! Tak proč se teď válí se svou dcerou a ex někde u moře, zatímco já trčím doma a společnost mi dělá maximálně sedmička červeného? Po jeho návratu z dovolené je rázem všechno jinak. A ex mi to dává sežrat. Pohádka končí a začíná život připomínající jízdu na horské dráze.... celý text

Atara16
23.01.2023 4 z 5

Knížka na odpoledne, pobavila.

cori
14.08.2021 3 z 5

Malířka Lenka miluje rozvedeného Tomáše, sama má své problémy a nyní se jí život obrátí naruby. Kniha nabízí plno zvratů, romantických chvilek a popisu sexu. Červená knihovna.

Blaufik
10.04.2017 3 z 5

Jedná se o milý příběh, takový mix pohádky a příběhu ze života a já si jeho čtení užila. Jestli příběh skončil šťastně či nikoliv si budete muset přečíst sami, já jsem z něj měla smíšené pocity.

Více v mé recenzi v záložkách.

Pavouček2
23.01.2017 3 z 5

Příběh pěkný, ze života, zajímalo mě co jak dál se vyvrbí, jen neustále těch jejich myšlenkových pochodů bylo na mě moc. Zajímavé bylo porovnávání ženského a mužského vnímaní dané situace. Ale poslední dvě kapitoly byly jak z rychlíku a to mě teda u závěru knížky pěkně naštvalo, takový odfláknutý a tím to celý příběh pokazilo, i když byl konec šťastný.

Blanka Svobodová
česká, 1984