Můj miláček cizopasník

Můj miláček cizopasník https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268047/bmid_muj-milacek-cizopasnik-mva-268047.jpg 3 19 19

Byla dlouho sama a Roman se jí připletl do cesty. Bezmezně ji miluje, žárlí na práci, ve které je úspěšná. Nechápe, že Johaně intelektuálně nestačí a že postel to nevyřeší. Johana mu to sice dává najevo, ale on neslyší, nevidí. Až jednou Johana potká toho pravého – ovšem má to háček… tento pan dokonalý je zadaný.

Anmara
10.11.2022 5 z 5

Příběh ze života, který se dobře čte. Plynulý, bez velkých dramat či nečekaných zvratů. Ideální čtení pro chvíle, kdy se u knížky nechcete cítit jako na horské dráze a usilovně přemýšlet nad tím kdo, co a proč vlastně :-)

Marcela303
21.04.2022

Oddechovka, nic víc, nic míň. Hlavní hrdinka Johana mi připadá jako naivní osoba, co chce všechno a nemá nic. Občas přemýšlím, zdali mezi námi chodí podobné cizopasnice :-)

Jurajovamaka
05.02.2021 3 z 5

Táto kniha ma úplne sklamala čakala som viac, nebolo tam nič čo by ma zaujalo.
Zo zvedavosti som ju dočítala až do konca, no ani ten koniec to žiaľ nezachránil :-(
Kniha mi skôr pripadala ako denník ženy,ktorá nevie čo od života chce.
Ospravedlňujem sa, ale za mňa NIEEEEEE

mariva
16.11.2020 2 z 5

Oddechovka na jeden večer, dost mě zklamala. Cizopasníkem byla spíš hlavní ženská postava, než některý z mužů. Třicetiletá žena, která sama neví, co chce, mi moc sympatická nebyla.

Daris
02.02.2019 5 z 5

Oddechovka, dobre se cte

Jindřich osmý
21.01.2019 3 z 5

Moc hezká knížka.Tento žánr nečtu,ale toto se mi moc líbilo.

Januli
29.06.2018 1 z 5

Bohužel knížka pro mě byla ztráta času, nic mi nedala.

sabca
09.03.2018 3 z 5

Kniha ani nenadchla ani nezklamala. Taková jednohubka a jedno odpoledne.

Lycantrop
14.08.2017 3 z 5

První tři čtvrtiny knihy u mě aspirovaly na čtyři hvězdičky. Ta poslední to zazdila, takže s odřenýma ušima dávám hvězdičky tři :-(

Bubynka
05.02.2017 3 z 5

Klasické romantické čtivo...neurazí, ale rozhodně ani nepřekvapí. Jako taková "oddechovka" to bylo přijatelné a číst se to dalo.

Ms.Iris
07.12.2016 5 z 5

Mne sa to páčilo, mňa to bavilo. Dej mal svižne rezke tempo. Hl.hrdinka a jej svet mi bol vcelku blízky. Čakala som sice iný koniec ale aj tak to neubralo na mojom nadšení, na mojom celkovom dojme z danej knihy ;-)

Lucie_D
11.08.2016 2 z 5

I já souhlasim s čohynkou :-) ( i s ostatníma ) Přebal na knize je pěkný, anotace mě hodně nalakala, ale měla jsem tentokrát dát na komentáře....

bagel
04.07.2016 3 z 5

Jako oddychovka celkem dobré, hlavní hrdinka mně byla sympatická svou snahou o nezávislost.

starenapanena
21.03.2016 3 z 5

Souhlasím s čohynkou ale v metru se to dalo číst :-D.

čohynka
15.02.2016 2 z 5

To nejlepší na téhle knížce je barevný přebal... Neurazí, nenadchne.. Kdybych ji nečetla, opravdu o nic nepřijdu...

Blanka Svobodová
česká, 1984