Tohle není jen kniha o sexu

Tohle není jen kniha o sexu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353703/bmid_tohle-neni-jen-kniha-o-sexu-VOz-353703.jpeg 4 11 4

… protože sex není jenom o sexu a protože chceš být připravený, až to přijde! Tohle není jen kniha o sexu. Tohle je necenzurovaný ilustrovaný průvodce po věcech ryze intimních. Dozvíš se všechno o sexualitě, přístupu k vlastnímu tělu i tělu toho druhého – otevřeně a bez vytáček. Tahle kniha plná informací, odborných názorů i postřehů vrstevníků a kvízů je pro všechny, kteří se chystají sexuálně žít, i pro ty, co už sexuálně žijou. Tahle kniha tě dostane. Bál ses na něco zeptat? Tak teď už se na nic nebudeš muset ptát. Uspokojení 100% garantováno!... celý text

Erotika Rodina Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (ČR)

Esto no es un libro de sexo , 2016

Caradyn
02.11.2020 5 z 5

Kniha předčila veškerá očekávání, otevřeně a bez obalu vysvětluje věci ohledně sexuality, tak jak se mají. Rozhodně doporučuji náctiletým zakoupit do své knihovny ;) (najdete v ní mnoho odpovědí na nejčastější otázky, hlavně na které se mladiství stydí zeptat)

Ditules
28.08.2018 5 z 5

Bezvadná příručka pro každého náctiletého/každou náctiletou. :)

ElikaBendova
24.08.2018 5 z 5

Výborná kniha. Naprosto otevřeně říká úplně všechno, co potřebují mladí lidé a možná i někteří dospělí.

Sisssi
20.04.2018

Pro dospívající rozhodně užitečné, ale překladatel se měl vyvarovat některých nedostatků (opakování slov, nesmyslné formulace a neobratná vyjádření, u nichž nevím, jestli vychází z originálu, nebo jsou pouze problémem překladu) a také si dát práci se zasazením do české reality (př. autorka píše, že gay je označení muže i ženy, což ale v češtině obecně neplatí). Dalším problémem jsou drobné nedostatky v oblasti anatomie a občasná autorčina naivita. Dále je mi záhadou, proč se kniha jmenuje Tohle není jen kniha o sexu. O ničem jiném totiž není, citová rovina vztahů je značně podceněná.

pro dospívající mládež (young adult)

Autorovy knížky

Chusita Fashion Fever (p)
španělská, 1987
2018  85%Tohle není jen kniha o sexu

Kniha Tohle není jen kniha o sexu je v