To prejde

To prejde https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105202/bmid_to-prejde-va0-105202.jpg 4 22 7

Mladý novinár Boris je úplne obyčajný chalan, ktorý pracuje v malej redakcii uprostred hlavného mesta. Má milujúcich rodičov, citlivú kamarátku Sofi a skvelého kolegu Leoša, ktorého humor ho drží nad vodou počas vyčerpávajúcich spravodajských zmien. V okamihu, keď nachádza svoju veľkú lásku, zasiahne do jeho života nečakaná tragédia a jeho usporiadaný svet sa rozsype na kusy. Ako sa vyrovná Boris s tragickou stratou? Aké tajomstvo ukrýva jeho krehká kamarátka Sofi? Kto je neznáme dievča z blogu, ktorého spoveď Borisom otrasie?... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Slovart (SK)

To prejde , 2011

lucka1998
26.07.2021 5 z 5

Volné pokračování knihy Je to jinak, mami. Tento příběh se mi moc líbí, zabírá se tématy o kterých se nemluví, které jsou tabu. V tomto díle se podrobněji autorka rozepisuje, jak o problémech homosexuálů, tak o týrání dětí. A na příbězích z praxe Sofi, je přibližuje čtenářům, dává jim indicie jak poznat dítě, které potřebuje pomoct. Těším se na další knihu od autorky.

IvyLouve
09.03.2021 4 z 5

Celá séria je výstižnou kritikou homofóbnej spoločnosti, farizejstva, rodičov, ktorí nedokážu milovať svoje deti také, aké sú. Napísané je to jednoducho, skôr také oddychové čítanie, nechýba tomu humor, takže si to môže prečítať naozaj každý. A veruže niektorí by to potrebovali, aby pochopili, že láska má mnoho podôb. Tiež je to príbeh silného a výnimočného priateľstva. V tomto dieli, pre mňa najlepšom, sa zaujímavým spôsobom rozvíja aj téma domáceho násilia a týrania detí.

bari_be
13.08.2020 5 z 5

Boris a celý jeho svět mi velmi přirostl k srdci. Napsán tak realisticky, že kráčím ulicemi Bratislavy celou dobu po boku Borise a prožívám. Děkuji za krásný konec, který si potom všem zasloužil. Jsem moc zvědavá na pokračování.

TomTomis
27.02.2020 4 z 5

Knihou jsem proletěl. Příběh Borise i Sofi mě bavil. Odkrývání tajných míst v duši Sofi. Hledání Borise a jeho neschopnost se posunou dál. Naděje ale umírá poslední.
Kniha se mi líbila. Dobrá oddechovka. Opět po dlouhé době jsem četl ve slovenštině. Musel jsem si hned koupit i následující díl.

greatbear
10.07.2017 5 z 5

Volné pokračování "Borise" z JE TO INAK MAMI. Tak, jako první kniha od Tamary Tainové, i tato nezklamala! Není omýláno jedno téma, naopak, příběh je rozvíjen dál a dál a láká čtenáře ke čtení dalších stránek bez přestávky.
Od Tamary Tainové mám v knihovně všechny její knihy a rád se k nim opakovaně vracím. Kdyby byla možnost dát vyšší hodnocení, než 5 hvězdiček, neváhám ani vteřinu.

Sofy
18.03.2016 5 z 5

Všetky tri knihy o Borisovi sú pre mňa NAJ...

keishatko
12.12.2013 5 z 5

Moc sa mi páčila, som naozaj rada, že sa autorka rozhodla pokračovať a napísala túto knihu. Koniec bol presne podľa môjho gusta :) vrelo odporúčam.