To prejde

Mladý novinár Boris je úplne obyčajný chalan, ktorý pracuje v malej redakcii uprostred hlavného mesta. Má milujúcich rodičov, citlivú kamarátku Sofi a skvelého kolegu Leoša, ktorého humor ho drží nad vodou počas vyčerpávajúcich spravodajských zmien. V okamihu, keď nachádza svoju veľkú lásku, zasiahne do jeho života nečakaná tragédia a jeho usporiadaný svet sa rozsype na kusy. Ako sa vyrovná Boris s tragickou stratou? Aké tajomstvo ukrýva jeho krehká kamarátka Sofi? Kto je neznáme dievča z blogu, ktorého spoveď Borisom otrasie?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105202/to-prejde-va0-105202.jpg 4.418
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno, Slovart (SK)

To prejde, 2011

Kniha To prejde

bari_be
13.08.2020

Boris a celý jeho svět mi velmi přirostl k srdci. Napsán tak realisticky, že kráčím ulicemi Bratislavy celou dobu po boku Borise a prožívám. Děkuji za krásný konec, který si potom všem zasloužil. Jsem moc zvědavá na pokračování.

TomTomis
27.02.2020

Knihou jsem proletěl. Příběh Borise i Sofi mě bavil. Odkrývání tajných míst v duši Sofi. Hledání Borise a jeho neschopnost se posunou dál. Naděje ale umírá poslední.
Kniha se mi líbila. Dobrá oddechovka. Opět po dlouhé době jsem četl ve slovenštině. Musel jsem si hned koupit i následující díl.

greatbear
10.07.2017

Volné pokračování "Borise" z JE TO INAK MAMI. Tak, jako první kniha od Tamary Tainové, i tato nezklamala! Není omýláno jedno téma, naopak, příběh je rozvíjen dál a dál a láká čtenáře ke čtení dalších stránek bez přestávky.
Od Tamary Tainové mám v knihovně všechny její knihy a rád se k nim opakovaně vracím. Kdyby byla možnost dát vyšší hodnocení, než 5 hvězdiček, neváhám ani vteřinu.

Sofy
18.03.2016

Všetky tri knihy o Borisovi sú pre mňa NAJ...

keishatko
12.12.2013

Moc sa mi páčila, som naozaj rada, že sa autorka rozhodla pokračovať a napísala túto knihu. Koniec bol presne podľa môjho gusta :) vrelo odporúčam.