To nejlepší ze Smoljaka, Svěráka a Járy Cimrmana

Výbor z prací Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka, sestavený podle vlastního výběru autorů, představuje součást toho nejlepšího z jejich tematicky i žánrově neobyčejně široké a obsažné literární produkce. Zahrnuje ukázky jejich populární tvorby divadelní a filmové, televizní a rozhlasové, ale dává nahlédnout i do pokusů prozaických či do jejich dílen textařských, aby pokaždé dokumentoval vysokou osobitost i nespornou kvalitu uměleckých činů protagonistů této knihy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88019/to-nejlepsi-ze-smoljaka-sveraka-a-jary-cimrmana-88019.peg 4.764

Kniha To nejlepší ze Smoljaka, Svěráka a Járy Cimrmana

edith79

Toto snad ani nemá cenu komentovat. Je to prostě senzační. Svěrák, Smoljak a Cimrman to je geniální trojice.

knihovnička007
11.03.2020

Kniha se mi líbila. Hry Járy Cimrmana znám, stejně jako Kulový blesk. Kniha obsahuje pár básniček i známých písniček. Příjemné čtení, mám ráda jejich humor. Jen nedoporučuji číst v městských hromadných prostředcích, protože i když člověk hry zná, rád se zasměje.
Jediné, co se mi na knize nelíbilo, byl velký počet překlepů, přehozených písmenek a chyb. Je to škoda.
Jinak skvělá kniha :)

knihovniceVS
26.07.2019

Ač miluju cimrmany, kniha mě neuchvátila. Bylo fajn přečíst si cimrmanovskou hru a přednášku, ale moralizující socialistická studiová televizní inscenace mě nebavila už v době jejího uvedení a písničky a hry pro děti jsou také jaksi mimo moji kategorii. Knihu s lehkým srdcem vkládám do knihobudky k dalšímu použití :-)

malazluta
13.06.2019

Kniha pro milovníky Svěráka, Smoljaka a především Járy Cimrmana

JancaMia
13.05.2019

geniální humor od geniálních autorů .. s touhle knížkou nemůžete sáhnout vedle .. a pozor pokud si knížku budete číst ve vlaku nebo autobuse .. nedoporučuji smíchy hýkat nahlas ..

konicekbily
14.05.2018

Moc pěkná knížka klasiků novodobého českého humoru. Rád se ke knížce vracím.

Jana283
23.02.2018

Škoda, že už toho tahle dvojce nenapíše víc... S Járou Cimrmanem navždy!

Endy17
08.02.2018

Pánové Svěrák a Smoljak se patrně tak trochu nakazili genialitou pojizerského velikána Járy Cimrmana, proto nikdy nemůžeme sáhnout vedle, ať už si vybereme jakékoli jejich dílo.