To, co mám na mysli, je svoboda

To, co mám na mysli, je svoboda https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61609/bmid_to-co-mam-na-mysli-je-svoboda-65d7f15d7fd26.jpg 3 3 2

Politický program někdejšího předsedy SPR-RSČ doplněný několika rozhovory s jeho osobou z různého tisku.

JLR
24.11.2015 5 z 5

Vše co tehdy propagoval nejen v této knize, ostatní politici a strany postupně po letech převzali za svou průkopnickou myšlenku. Byl daleko myšlenkově před ostatními. I to co tehdy tvrdil o přistěhovalcích (obavy apod.) se nyní ukázalo jako velmi prozíravé a aktuální. Nemluvě o EU, která nám bere postupně všechnu svobodu.
Dnes již číst tuto knihu je bohužel asi pozdě. Kniha je samozřejmě propagandistická (ale to taky být měla), ale v žádném případě není rasistická a populistická. Rovnoprávnost přece není rasismus, ikdyž je to nám tak předkládáno.

eraserhead
02.02.2011 odpad!

Žvásty, kecy, populismus, bezduchá propaganda hraničící s rasismem. Hloupé, vyprázdněné, bezduché, trapné, stejně jako jejich nositel. Jste-li po kocovině a chcete-li se z toho rychle vyblejt, směle do toho, to vám určitě pomůže.

politika

Miroslav Sládek
česká, 1950
1992  80%...a tak to vidím já
1995  67%To, co mám na mysli, je svoboda
1996  40%Právě váš hlas rozhodne
1994  0%Znamení doby
1998  0%Nikdy jsem vám nelhal: Proč budu volit SPR-RSČ

Kniha To, co mám na mysli, je svoboda je v