Titáni

Titáni https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345669/bmid_titani-vmC-345669.jpg 4 185 185

Dějištěm strhujícího vyprávění o lásce, bolestných ztrátách i zradách je Texas, který se kolem roku 1900 ocitá na prahu ropné konjunktury, jež odstartuje období prudkého hospodářského růstu. Na pozadí dramatických změn pronikajících na texaský venkov prožívají svůj osudový příběh dvě nezapomenutelné postavy: Samantha, privilegovaná dědička rozlehlého dobytkářského ranče, a Nathan, okouzlující mladík z farmy na severu.... celý text

iška
22.07.2017 4 z 5

Rančerství, počátky těžby ropy, rodinná tajemství, lásky - prostě správná četba na horká letní odpoledne.

putpuda
02.07.2017 5 z 5

Dlouho očekávaná kniha! No, sice bych sem tam ubrala pár stránek, ani mě kniha neuchvátila tolik jako Poselství růží nebo Dlouhé stíny, ale i tak si zaslouží 5☆.Krásný příběh, rodinné tajemství.....to já můžu. Mám z knihy moc příjemný pocit. Teď zase jen čekat na další ;)

zuzana2599
23.06.2017 5 z 5

Velkolepý, rozsáhlý a barvitý jižanský román, ve kterém se prolínají osudy dvou hlavních hrdinů - Nathana, mladíka z farmy na severu Texasu a adoptované Samanthy, dědičky dobytkářského ranče. Než objeví své sourozenecké pouto, prožijí mnohá úskalí a hledání, no čtenář je odměněn krásným závěrem, kde se dokonce v epilogu dovídá další osudy hrdinů příběhu.

essidaven
23.06.2017 4 z 5

Příběh byl velmi pěkný, čtivý a krásný, ale ve srovnání s ostatními knihami autorky, byla tato kniha asi nejslabší, proto hvězda dolů. Přišlo mi, že všechna rozuzlení a důležité situace se udály velmi rychle, popsané jednou větou ve stylu "a tak mu to celé řekla..." nebo " a tak se vzali...". Chybělo mi více časového prostoru jako v předešlých knihách, vlastně se vše seběhlo ani ne za rok, což by tak nevadilo, kdyby nebyl děj tak zkratkovitý.

helenkan
19.06.2017 5 z 5

Hotový čtenařský balzám. Opět autorka napsala krásný příběh,který vás úplně pohltí. Nádhera!

Šánka
18.06.2017 5 z 5

Nádherný román, který se mi líbil stejně, jako autorčiny předešlé knihy.
Příběh s tajemstvím, o lásce, přátelství a především rodinných poutech se odehrává v Texasu počátkem minulého století. Úchvatné vyprávění o osudech rozdělených dvojčat Samanthy a Nathana, jejichž životní cesty se po létech znovu propojí a vyústí ve strhující barvitý příběh.
Kdo má rád jižanské romány, doporučuji!!!

helenkan
09.06.2017 5 z 5

Zrovna jsem si jí objednala a už se těším. Zatím se mi líbily všechny knížky téhle autorky. Tak doufám,že bude i tahle.