Tiché dítě

Tiché dítě https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472566/bmid_tiche-dite-3Ra-472566.jpeg 4 170 50

Její syn zná pravdu. Co mu brání promluvit? Šestiletý Aiden zmizel při povodni. Jeho tělo se nenašlo a Emma se musela smířit s tím, že svého syna už nikdy neuvidí. O deset let později je připravena založit rodinu s novým partnerem. Aiden se však zjeví jako přízrak z minulosti a zranění na jeho těle vypovídají o tragickém příběhu, který nikdo neuslyší. Chlapec totiž nemluví. Jeho mlčení je pro matku daleko trýznivější, než kdyby se konečně dozvěděla, kdo jejího syna unesl.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Motto

Silent Child , 2017

petrzel
07.12.2021 5 z 5

Perfektní příběh,skvěle se to četlo.

Terka18
28.11.2021 5 z 5

Konečně dost povedený psychothriller. Když matce zmizí šestileté dítě a nikdo nic neví a tolik let se nic neobjeví až samotné ztracené dítě. A nakonec takový konec. Měla jsem podezřelého, ale zmýlila jsem se.

Ajuszka
23.11.2021 5 z 5

Tak tohle byl nářez. Představte si, že při povodni vám zmizí 6ti leté dítě, nikdy se nenajde jeho tělo.. Po 10ti letech se objeví.. A nemluví..
Příběh plný zvratů a hlavně nečekaných odhalení.
Určitě doporučuji k přečtení.

gordon13
22.11.2021 3 z 5

Nebyla to špatná kniha, až na ten snad již tradičně přepatlaný, nereálný konec...

nicole1990
24.10.2021 5 z 5

(SPOILER) Hodně drsné příběh chlapce,který se údajně utopil nakonec vše bylo jinak věznil ho nechutný chlap,který ho zneužíval. Nejhorší na tom bylo ,že to byl rodinný přítel.

SilvieSisinka
22.10.2021 4 z 5

Drsné čtení.Dite které se údajně utopilo.Po deseti letech se objeví.Memluvi,je podvizivene, zneužité.Nikdo neví kde byl.Kdo ho unesl.
Ale nakonec se pravdu dozvíme.
Pro mě zbytečně moc stránek.

evik2710
20.10.2021 5 z 5

Super knížka napínavá do poslední stránky

Marekh
11.10.2021 4 z 5

Šestiletý kluk AIDEN zmizel při povodni. Jeho tělo se nikdy nenašlo a matka dítěte EMMA se musela smířit s tím, že její syn zemřel, jenže po 10 letech se její syn objeví, ale nemluví. Co se stalo? Kdo jejího syna unesl a jaký měl k tomu důvod? To už se dočtete v tomto psychologickém thrilleru. Knihu hodnotím na 80 %.

Kniha byla čtivá, celkově se četla dobře, při četbě jsem si vytvářel teorie, kdo za unesením Aidena stojí a musím říci, že některé možnosti mě napadly a v závěru se mi to jen potvrdilo, takže z tohoto pohledu jsem měl správný instinkt. Na druhé straně jsem hodně věcí neodhadl. V průběhu knihy se objevuje několik podezřelých, kteří by mohli mít něco společného s unesením šestiletého dítěte a já jsem si lámal hlavu nad tím, kdo by se takového zvěrstva mohl dopustit. Co může být horšího než ublížit nevinnému dítěti, které se nemůže bránit?!

Autorka napsala více knih, ale v Česku vyšla prozatím pouze kniha TICHÉ DÍTĚ. Myslím si, že tato kniha se bude líbit ženám.

Kniha má pěkný přebal.

MMacicekk
26.09.2021 3 z 5

Od první stránky velmi čtivá kniha, která vás vyprávěním hlavní postavy ihned vtáhne, spolu s ní prožijete nejhorší noční můru všech rodičů. Postupem času se však dějová linka bude neustále točit v kruhu, záporák je velmi brzy odhalen a nereálný konec tomu nasadí korunu.

Pepina19
09.09.2021 4 z 5

Výborná kniha, dobře vymyšlený příběh od začátku až do úplného konce. Většinou odhadnu dřív kdo je ten zlý, ale tady to bylo fakt neodhadnutelné. Moc se mi to líbilo.

Sabii14
06.09.2021 5 z 5

Rozhodně jsem nečekala, že mě tato kniha tak moc chytne. Po dlouhé době jsem našla knihu, na kterou jsem se strašně těšila až budu pokračovat ve čtení. Celou dobu si říkáte kdo by to mohl Aidenovi udělat a jestli se nestane tohle nebo tamto. Prostě naprosto skvělý příběh s neočekáváním a nevědomím jaký bude konec!

janina66
27.08.2021 5 z 5

Kniha mě zcela pohltila! Od začátku až do úplného konce velice čtivá a napínavá. Byla jsem zvědavá, co se stalo a kdo za tím stojí. Naprosto úžasná zápletka. Sice nějaké výhrady bych měla, ale nevadily mi, abych si knihu užila.

Heyhey
04.08.2021 2 z 5

Kniha byla o pocitech a prožívání. Chybělo napětí. Zápletka byla přitažená za vlasy. Záporák velmi průhledný.

romanka26
28.07.2021 5 z 5

Skvělá kniha, moc mě bavila, byla napínavá a nedalo se přestat číst. Velmi mě zajímalo, jak to s Aidenem bylo a konec byl překvapivý.. Určitě knihu doporučuji, po delší době úžasné čtení!

plamínek21
14.07.2021 3 z 5

Noční můra všech rodičů ožívá v tomto románu, který je čtivě napsaný a během četby vzbuzující řadu emocí, protože se popisuje utrpení dítěte. Nereálný a za vlasy velmi přitažený konec románu ubírá na celkové kvalitě.

EvaHrky
08.07.2021 2 z 5

Mno. Nechápu to vysoké hodnocení. Kniha začíná slibně, prvních 50 stran je čtivých, zajímavých, vtáhne do příběhu. Následuje 250 stran slovní vaty, kdy se nic neděje. Když už to vypadá, že by se k něčemu mohlo začít schylovat, otočka a nic. Pořád se dokola točí jedna nit, jen se mění lidé nebo kulisy. K ničemu se ale schylovat ani nezačne. Posledních 50 stran rozplétá případ. Konec a tím pointa celého příběhu je zbytečně překombinovaný, nedotažený až nereálný.

Zdenas5
03.07.2021 4 z 5

Čtivé, napínavé, smutné. Je obdivuhodné, co Emma i Aiden museli vytrpět.

boeink
03.07.2021 5 z 5

Konečně pořádný thriller! Přestože jsem knihu četla trochu déle, moc mě bavila. A když to bylo nejnapínavější, musela jsem ji odložit a jít do práce. Moc jsem se těšila domů! No, hlavního padoucha jsem si tipovala, ale jistá jsem si nebyla. Napínavé až do konce!

EMička698
01.07.2021 5 z 5

Tak tuto autorku si ráda pohlídám - kniha napínavá až do samého konce. Výborné čtení.

RADOST
28.06.2021 4 z 5

Vymyšleno a napsáno tak, že jste nuceni co nejrychleji dočíst a ověřit si své dedukce. Trochu překombinované, určité aspekty zbytečně často zmiňované. Jednání hlavní hrdinky občas nevěrohodné. Jenže když čtete, všechny výtky jdou stranou. Baví vás to.