Bezhlavě

Bezhlavě https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192933/bmid_bezhlave-Bpy-192933.jpg 4 291 76

Thoughtless série

Vzrušující erotický příběh, na němž se stanete závislí. Téměř dva roky představoval Denny všechno, co kdy Kiera chtěla: Byl to oddaný milující přítel a každá žena jí ho záviděla. Když se přestěhovali do nového města, kde chtěli vybudovat společný život, vypadalo všechno dokonale. Denny šel za svým snem, Kiera měla nastoupit na prestižní univerzitu... Pak ale Denny musel odcestovat a mladý pár se rozdělil. Osamělá a smutná Kiera potřebovala utišit žal a zdrojem útěchy se jí stal místní rockový král Kellan. Nejprve byli jen kamarádi, ale jak se její samota prohlubovala, měli k sobě stale blíž. Jednoho večera se všechno zlomilo a ani jeden z nich už nebyl jako dřív.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Thoughtless , 2009

Janulkaxxx
29.12.2022 2 z 5

Uff, uz jsem myslela, ze tu knihu nikdy nedoctu. Tak strasne se to vleklo a bylo to porad dokola, ze jsem pak uz musela preskakovat ty nekoncici myslenky. Kiera byla na facku, chapu, ze takove rozhodovani neni nic lehkeho, ale proste jsem ji nemela rada uz od zacatku. Na svuj vek se chovala jak rozmazlene decko a to ani nemluvim o tom jak byla pohorsena z kazdeho sprosteho slova. No jelikoz jsem zvedava co bude dal tak si prectu i dalsi dil, ale vim ze po knize v budoucnu urcite znova nesahnu. Navic bych knihu urcite nepopsala jako eroticky pribeh.

Jita160
25.03.2022 3 z 5

Tuto knihu jsem si vybrala záměrně.
Velmi mě oslovila.
Je to příběh velmi reálný.
Hloupá, nedospělá a naivní Keira měla přítele, který jí velmi miloval plánoval s ní budoucnost. Pracovně byl odsunut do jiného města a ona zůstala sama, smutná jen s jeho kamarádem a svým novým spolubydlícím.
A jak jinak než ,že se z kamaráda stal milenec. Keira byla velmi rozpolcená ,zlomená, nešťastná ,milovala oba dva, ale nevěděla ,kterým směrem se dát. Její krvácející srdce ji nutilo dělat hrozné věci ,ubližovala jak sobě tak i Dennymu a Kellanovi. Tady asi nebude vítěze jen poražených a zlomených srdcí hned několik. Uvidím co přinese pokračování, přála bych si krásný happy end pro všechny i když vím ,že v reálném životě to málokdy vyjde.
Pokračování určitě dám .

moma08
12.02.2022 3 z 5

Bylo to takové zvláštní, příběh sám o sobě nebyl ani tak špatný, ale co už bylo o něco horší, tak určitě, jakým stylem to bylo napsáno, možná se to zvrtlo u překladu, kdo ví. Kniha byla čtivá, aspoň pro mě. Hlavní hrdinka byla občas opravdu na facku a ne jen ona, ale i Kellan, ale nějak jsem to překousla, přece jenom jsem věděla, že je to jen příběh a nic reálného.

lenka7679
13.04.2021 1 z 5

Tak zoufale špatně napsanou knihu jsem snad ještě nečetla. Příběh by snad byl i dobrý, ale v té záplavě výrazů, pohrdání a moralizování se nedal najít. Ztotožňuji se s ostatními, hlavní hrdinka je nesypatická a to na ní kniha stojí. Chtělo by to psát méně spisovně, méně odsuzování a jít více do hloubky postav.

knihomolkajesie
07.04.2021 odpad!

Naprosto souhlasím s většinou komentářů. Tahle kniha je jedno obrovské zklamání. Autorka by si měla nejprve přečíst nějaký skutečný erotický román než za něj začne vydávat tohle.
Kiera působí jako svatá přitom má dvouletý dle všeho fungující vztah. To, jak jí pohoršovala i sprostá slova, mě vytáčelo a ne zrovna málo. Ani v nejmenším jsem nepochopila, co na ní Kellan viděl. Stejně tak se mi nelíbilo, že pro ní byl Denny bůh a najednou nevěděla, kterého má radši. WTF?! Přečetla jsem už desítky, ne-li stovky knížek, ale jen hodně málo mě zklamalo tolik, jak tahle.

Opinka
11.02.2021 1 z 5

V této knize mi hlavní hrdinka vůbec nepřirostla k srdci. Po celou dobu mě iritovalo její chovani. To jak se pořád nedokázala rozhodnout pro jednoho z nich mě štvalo a v normálním životě by ji dávno oba kopli do zadku. Asi tak v polovině knihy jsem ji zaklapla, protože to bylo pořád dokola to samé. Myslela jsem si, že ji ani nedočtu, ale po pár dnech jsem se k ní vrátila, když už jsem u ní ztratila tolik času, abych alespoň věděla jak to dopadne. Některé knihy si ráda přečtu znovu, ale k téhke se určitě nevrátím a pokračování číst nehodlám.

be_pa
28.01.2021 2 z 5

Většina knihy je psaná jak zápisky v pubertálním deníčku: "Och, milují mě dva muži, všechno si ode mě nechají líbit. Já se jsem tak nešťastná." A to i stylem psaní. Jednoduché věty, které spiše jen popisují děj: mile jsem se usmála, přátelsky jsme si povídali, uvařil skromné jídlo z několika základních potravin. Ustavičně se někdo červenal, nebo mu tekly slzy. Čekala jsem, kdy se dej změní v něco jiného než "nemám právo se ho ptát", "tajně se mě dotkl v kuchyni","doprovodil mne do školy" nebo "pronásledoval mě v baru". Nejdřív jsem knížku v polovině vzdala, ale nakonec vyhrála zvědavost. V druhé půli už se alespoň něco začalo dít.

janina66
13.11.2020 4 z 5

Konečně po dlouhé době přečteno. Samotný příběh se mi líbil. Kiera neví co vůbec chce, trochu trubka. Keelan s ní měl svatou trpělivost. Moc jsem mu fandila. Časem si přečtu pokračování.

Majka1979
31.08.2020 5 z 5

Príbeh dievčaťa ktoré samo nevie čo chce, popletie hlavy dvom chlapom a môže byť rada, že ju obaja neopustia.
Páčilo sa mi to, no niekedy mi Kiera pripadala divná a asi aj trochu blbá. Zahrávala si s citmi a takmer na to doplatila.
Teším sa na pokračovanie :)

Zuzana207
24.08.2020 3 z 5

...já se zarděla... Myslím, že tie slová mi budú v ušiach rezonovať ešte veľmi dlho. Pri tejto knihe som mala taký schizofrenický pocit - na jednej strane ma príbeh bavil a dobre sa čítal, ale na druhej strane hlavná hrdinka pôsobila nevyzreto, detinsky a fakt som nadobudla pocit, že si nezaslúži ani jedného z chlapcov.
To jej červenanie bolo úplne v rozpore s jej správaním, keďže nemala problém skákať z postele jedného do postele druhému. :-)
Dej je pomerne jednotvárny a predvídateľný, nečakajte žiadne drámy, pri ktorých si obhryziete všetky nechty alebo miniete balík vreckoviek.
Druhú časť prečítam len zo zvedavosti, či autorka niečím prekvapí a či sa hlavná hrdinka už prestane konečne červenať. :)

johana3160
12.08.2020 2 z 5

Souhlasim s nazory predchozich komentaru, ona je krava, oni taky nejsou uplne svati, ale jsou mi min protivni jak ona a kniha mohla mit tak polovicni delku. Na druhou stranu ji trosku chapu.. Myslenkove pochody hl.hrdinky byly ovsem obcas na bliti a konec byl priserne preslazeny.. myslela jsem ze konecne budu mit co cist na dyl nez na den, bohuzel po tom co me to prestavalo bavit jsem nasadila svoje “rychlocteni” a bylo to za mnou pomerne rychle.

Knihomolka97
26.07.2020 3 z 5

Už dlouho jsem neměla tak smíšené pocity. Na jednu stranu mě to strašně bavilo, upřímně jsem se do příběhu úplně vžila a jen těžko se od něj odtrhávala. Už jen to, že tam byl milostný trojúhelník a já vůbec nevěděla komu fandit. Denny nebo Kellan?
Jedno jsem ale věděla naprosto jistě. Hlavní hrdinka si nezasloužila ani jednoho! Vážně! Podle komentářů vidím, že nejsem jediná, komu byla nesympatická a jen potvrzuju: sobecká, pokrytecká, ufňukaná (snad na každé straně brečela...jo přiznávám, že párkrát mě to přemohlo taky a brečela jsem s ní :D ) a prostě mrcha, která oba kluky akorát vodila za nos a myslela si, že se všechno točí jen kolem ní! Aaa už dlouho mě nikdo tak neštval! :D
Ale zpátky k příběhu. Takové první dvě třetiny to bylo opravdu návykové, smyslné, sexy, nahoru a dolů, jak na horské dráze, ale ke konci už mě to celé začalo štvát, nechápala jsem to, přišlo mi to absurdní a vážně blbost. Stále dokola stejné scénáře. Proč to udělat jednoduše, když to jde dělat složitě, že. :/ Kdyby příběh skončil klidně o 100 stran dřív, bylo by to skoro perfektní.
S hodnocením jsem taky chvilku váhala. 3 hvězdičky jsou málo a 4 moc, takže 3,5 a doufám, že druhý díl bude lepší. Už ho mám rozečtený a zatím je opravdu lepší, už kvůli hrdince, která konečně dostala docela rozum. :D :D
A ještě takový dodatek: Nevinné flirtování nabralo úplně nový rozměr :D

Petriii
15.06.2020 1 z 5

Tak to se vážně nepovedlo,hlavni hrdinka ubrecena, pitomá,neuprimna... Přečetla jsem prvních asi 50 stránek,pak několik uprostřed a pak 50 na konci a bohatě stačilo...

Slavomiras99
22.04.2020 odpad!

Jedna veľká katastrofa. Najčastejšie slovo v knihe bolo červenať. Bolo na každej strane. Dospelá hl. hrdinka sa správala ako pubertiak. Nevedela čo chce a koho chce. Knihu som ani nedočítala vôbec ma nebavila.

Myška43
03.04.2020 4 z 5

To byla jízda, jak na horské dráze, chvílemi jsem Kieru nenáviděla, ale srdci holt neporučíš. Určitě si přečtu pokračování.

petusska01
28.02.2020 2 z 5

Nebolo to zle, ale nebolo to ani tak dobre. Najma kvoli tomu, ze som sa nevedela stotoznit so ziadnou postavou a Kiera a.k.a. hlavna hrdinka bola pre mna uplne neschopna a liezla mi na nervy. Ku koncu a v druhej casti uz ako tak okej, ale nevedela som sa cez to preniest :)

domina
17.05.2019 3 z 5

Komentář na tuto knihu budu postupně dopisovat tak, jak budu pokračovat ve čtení. Zatím jedna hvězdička, začátek je děsný. Dospělá holka je max tři dny bez rodičů a už je ji strašně smutno a vede dlouhý hovor kde ji rodiče prosí, aby se vrátila? Kniha je zatím neskutečně nudná, Kiera musela vyrůstat snad v klášteře, protože se červená v každé druhé větě a mám strach, že než to dočtu, tak bude v blázinci. Protože někdo se na ni podívá, červená, někdo na ní promluví, stydí se a červená se.. a zatím je v knize teda šílených překlepů. Tak už jsem dočetla. Musím říct, že dál se kniha četla líp, ale postavy byly hrozné. Ona nerozhodná, neví co chce, a oba chlapi se mi pěkně zhnusili. Oba ji tak milovali , že ji oba opustili když byla polomrtvá v nemocnici a zrovna se probudila z několika denního bezvědomí? A ještě ji jeden oznámí, že se stěhuje bez ní na jiný světadíl a druhý ji vykopne z domu? Ani jeden nebyl dost chlap na to, spokojit se s tím, že bude druhý, ale bude ji mít. Hodnocení jsem chtěla upravit na tři hvězdy, ale nejde mi to.

chriss074
02.03.2019 5 z 5

Kniha patří mezi moje oblíbené.
Hltala jsem stránku po stránce a nedokázala knihu odložit. I po jejím odložení jsem na ní neustále myslela a nemohla se dočkat, až budu zase pokračovat ve čtení.
Ač se kniha na první pohled může jevit jenom jako další nemastná neslaná slaďárna, opak je pravdou.
Příběh jsem hltala tak, jako kdybych byla já sama jednou z postav.
Mrzí mě, že jsem na tuto knihu narazila v levných knihách za 69Kc. Kniha má daleko ale daleko větší cenu. Je to poklad mojí knihovny.

Tesset
29.01.2019 odpad!

Uff tak jsem to přežila, ale bylo to teda o fous. Celkem lituju těch stromů, které na tuhle knížku padly. Co to kruci bylo?! Hlavní postavy absolutní nesympaťáci, ty vedlejší vypadaly příjemněji, ale těm se autorka moc nevěnovala. Kiera naprostá hysterka bez špetky sebeúcty, která nedokázala žít sama za sebe a nutně k existenci musela mít chlapa. Navíc ji všechno přišlo trapné a extrémně vyzývavé (těžko uvěřit, že s někým spala, ba co víc, že mělo koule i zahýbat, když její přítel ležel vedle, co). Ještě jestli si nevinné přátelství představuje tak, že se s "kamarádem" vodí za ruce, objímá se a tulí na gauči, tak má dost pokřivený názor. Chápu, že ji tam bylo nějakých 21, takže se dá očekávat nějaká naivita, nerozhodnost a tak, ale tohle? Ubulená, věčně se zlobila na všechny ostatní, jen její chování jí přišlo celkem v pořádku. Tak odpornou ženskou postavu jsem ještě asi neviděla. Ačkoli to zpočátku vypadalo spíš na Dennyho, tak Kellan byl stejná citlivka jak ona - brečel pomalu stejně často jako ona, což mi u rockového zpěváka malinko nesedí. Když už jsme u toho, co mi nesedělo, tak to bylo Dennyho chování, když viděl Kieru a Kellana (bože, co je to za hloupé jméno?) - že by ho zkopal k smrti? Blbost. Vážně jsem děkovala bohu za každý odstavec, kde nebyly slzy, červenání se, lapaní po dechu nebo vzdechy - autorka asi nic jiného nezná a myslí si, že takto se slečny chovají. Těžko uvěřit, že o takovou fňuknu stáli ne jeden, ale dokonce kluci dva. Druhý díl? Těžko říct. Velmi pečlivě musím zvážit, zda se pouštět do dalšího martyria. Každopádně tohle dát do seznamu zakázaných knih!

eliska1141
28.11.2018 odpad!

No... Co říct, knihy miluju ale v životě jsem nečetla taaak zdlouhavou knížku kde se nic neděje. Hlavní hrdinka je vyloženě blbka ktera v celé knize bud věcnost bulí a to skoro furt nebo se nonstop červená. Chápu ze trocha stydlivosti neškodí ale po par strankach si clovek říká jak je vubec mozny ze ta holka ma sex kdyz ji líčí jako nonstop stydlivou ubulenou husu. Horko tezko se kniha cetla kdyby autorka zkrátila počet stranek na půlku mozna by to byl i hezky příběh. Takhle se kniha tahla nesmyslně dlouho pořád o tom samém. Nerozhodná, věcne ubulena holka kterou jako naschvál milujou dva kluci ktery jsou taaaak krasny. Jako fakt?? Sama sem mela sto chutí tu holku kopnout do zadku. Ale abych nekrivdila... Druhy dil to trochu spravil a mel spád.. Takze... Kdo přežil prvni dil, muze si s klidem přečíst druhy ptz tam uz je to o hoooooodne lepsi :)

nevěra láska USA (Spojené státy americké)

2014  70%Bezhlavě
2014  82%Hravě