Bezhlavě

Bezhlavě https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192933/bmid_bezhlave-Bpy-192933.jpg 4 291 76

Thoughtless série

Vzrušující erotický příběh, na němž se stanete závislí. Téměř dva roky představoval Denny všechno, co kdy Kiera chtěla: Byl to oddaný milující přítel a každá žena jí ho záviděla. Když se přestěhovali do nového města, kde chtěli vybudovat společný život, vypadalo všechno dokonale. Denny šel za svým snem, Kiera měla nastoupit na prestižní univerzitu... Pak ale Denny musel odcestovat a mladý pár se rozdělil. Osamělá a smutná Kiera potřebovala utišit žal a zdrojem útěchy se jí stal místní rockový král Kellan. Nejprve byli jen kamarádi, ale jak se její samota prohlubovala, měli k sobě stale blíž. Jednoho večera se všechno zlomilo a ani jeden z nich už nebyl jako dřív.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Thoughtless , 2009

Lenka.Vílka
18.12.2014 3 z 5

Kniha se cetla dobre, lehce a stranky mizely rychle...to je pro znaleho ctenare bud dobre znameni nabo hodne spatne znameni...v tomto pripade a pro me to bylo hodne, hodne spatne znameni...hlavne jsem myslela, ze budu cist knihu jineho zanru, nez jsem potom cetla...ano, souhlasim, Kiera je vazne trubka, ale v tomhle pripade mi to nevadilo...vadilo mi neco jineho...to neustale "tam a zpatky" a taky ty reci: nechci udelat nic nespravne a co je nefer...no pardon, jesli se do toho pustis hned na dalsi strance, preziju to, ale kdyz se to deje tolikrat? To mi lezlo krkem...takze pokud by kniha byla rozdelena na dva dily nebo mela o 200 stran mene, byla bych mnohem spokojenejsi...jo jo, dalsi dil si prectu (ten k knihkupectvi vypadal hubenejsi, tak snad ma i min stran, ne?) ;)

Renate
02.12.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila. Jen mě občas vytáčela Kiera. Láska a začínající vztah Kellana s Kierou se mi líbil i když mi bylo velice líto Dennyho.

Catie_
03.10.2014 5 z 5

Vím, že je to můj druhý komentář, ale co vidím zdejší reakce, tak se trochu rozepíšu.
Ze začátku jsem se musela hodně držet, abych Kieru nepraštila její vlastní knihou po hlavě, ale zvládla jsem to. Když mi kamarádka říkala, že mám vydržet, že je na zabití jen v prvním díle, tak jsem ji poslechla a četla dále. Přečetla jsem nakonec celou sérii a musím uznat, že měla pravdu.
Kiera je v prvním díle opravdu nedospělá, naivní holčička, kterou máte chuť uhodit cihlou, protože prostě.....protože to je Kiera.
Proč si knížku tedy vlastně přečíst?
1. Je to úvod do celého příběhu a narozdíl od jiných knih, zde se postavy opravdu někam posouvají.
2. Kellan má úžasného kamaráda Evana....a díky S.C. Stephens a Evanovi mám prostě slabost pro bubeníky, ať už čtu jakoukoli knihu :)
3. Všichni jsme někdy byli mladší a nedospělí a i když nás může Kieřino chování rozčilovat, je to prostě jenom člověk, který se vydal na cestu za dospělostí.
4. Už jsem se zmínila o Evanovi?
5. Nikdy jsem nečekala, že budu schopná být fanynkou imaginární hudební kapely, jejichž hudbu jsem vlastně nikdy neslyšela :). Ale prý je jejich styl podobný Linkin Park....
6. Je to sice lehce emocionální kolotoč, pomyslných "chapter-break" si asi dáte více než jednu, ale stojí to za to.

Samira
30.09.2014 5 z 5

Knížky se musím zastat, málem jsem si ji kvůli recenzím nepřečetla a to jsem se na ni tolik těšila. A věděla jsem proč, moc se mi líbila. Oba byli hlavně téměř před koncem totálně na zabití, ale to nic nemění na faktu, že jsem tu jejich psycho love story hltala a prožívala s nimi. Zamilovala jsem si i zbytek postav, takže na druhý díl se opravdu už jen těším!!!
Doporučuji!

*kika*
29.09.2014 3 z 5

Kniha byla čtivá, dobře napsaná, o tom žádná, ale panebože , Kieru proplesknout dvakrát denně. Takhle nerozhodny a přihlouplý snad nemůže být nikdo! Je to opravdu poprvé kdy mi hlavní hrdinka takhle strašně brala nervy. Děsný :o) Jinak druhý díl si koupím, jsem zvědavá jestli už aspoň trochu dospěla. Opravdu doufám!

Lucka.79
28.08.2014 5 z 5

Knihu jsem začala číst poněkud s obavami – dost jsem se na ni těšila, ale hodnocení mě trošku nalomilo. Bylo to zbytečné, přečetla jsem ji se zaujetím během jediného dne. Příběh je dle mého napsaný krásně, čtivě, poutavě. Hlavní hrdinu Kieru vidím jako spíše nezkušenou a naivní, její jednání bylo sobecké, zkrátka si nevěděla v té situaci, ve které se ocitla, rady. Ale tak nemusí být přeci všechno jenom růžové, ne? Lidé si často ubližují … I v tomto milostném trojúhelníku bylo jasné, že někdo se zlomeným srdce odejde …
Přestože mě hlavní hrdinka také štvala, mně se kniha líbila moc a hodnotím plným počtem, těším se na další díl.

Nikolka001
04.08.2014 4 z 5

Tento erotický román mě opravdu překvapil. Je čtivý a naprosto úžasný. Četbu jsem si užila a těším se na další díly, jelikož Bezhlavě není pouze erotický román, ale také příběh ze života. Doporučuji.

SindyEM
31.07.2014 3 z 5

Kniha sa mi ťažko hodnotí. Miestami to ušlo, miestami som sa šialene nudila. Ku koncu knihy som doslova trpela a nútila sa k dočítaniu. Každopádne na takýto príbeh stačila polovica počtu strán. Strašne zdĺhavé, omotané do bezvýznamných scén, dialógov a myšlienkových pochodov hlavnej hrdinky, ktoré boli stále o tom istom (že nevie, čo chce). Na knihu som sa veľmi tešila, a napokon ma veľmi sklamala. Čakala som úplne niečo iné. Najviac ma štvala hlavná hrdinka, s ktorou som sa nedokázala stotožniť (mám potrebu sa aspoň trochu stotožniť s hlav. hrdinkou-hlavne, ak je kniha písaná v 1. osobe singuláru)...to dievča mi strašne liezlo na nervy a absolútne som nechápala, čo na nej chlapci videli. Štvala ma jej nerozhodnosť, sebeckosť, jej popisy lásky k obom mužom, jej nekonečné vzlykanie, plakanie...štvalo ma, že sama nevie, čo chce a ubližuje všetkým naokolo...s hlavnou hrdinkou som jednoducho ani trochu nesympatizovala a priala som jej minimálne samotu-určite si nezaslúžila Happy End! Vždy som za šťastné konce, ale v tomto-asi jedinom prípade by som viac uvítala koniec smutný, pretože kniha o klamstvách, bolesti a podvádzaní by inak ako smutne skončiť nemala! Kniha ma viac naštvala a pobúrila, ako potešila a zabavila... Udržali ma u knihy len obaja muži, ktorí boli pre hl. hrdinku až príliš dobrí a zaujímalo ma, ako skončia, ako sa so situáciou vysporiadajú...

bookcase
16.07.2014 2 z 5

Vydržela jsem do necelé půlky, to se fakt nedalo. Kiera mi byla dost protivná, chudáci ti její kluci :-D. Druhou půlku jsem víceméně jen přelítla, abych věděla, jak to dopadne, zmítala se mezi nima neskutečných 500 stran. Jak mám hrubé knížky ráda, tahle mě neskutečně štvala.

Deydra
04.07.2014 3 z 5

Přišlo mi to zbytečně zdlouhavé. Podvádění ve vztazích se mi v knížkách moc nelíbí, a o tom tahle knížka prakticky celá je. A to jak se chovala hlavní hrdinka, mi vyloženě lezlo na nervy. No, nebyla to úplně špatná knížka, ale četla jsem v angličtině celou trilogii a tento díl je asi nejslabší.

fidáš
01.07.2014 1 z 5

Tak dočteno, a musím říct, že hrůza. Hlavní hrdinka mě deptala, téměř od začátku až do konce knihy, a už to vás odradí od dalšího čtení. Nějak jsem nepochopila, co na ní tak uchvátilo hned dva kluky. Byla jsem z ní tak otrávená, že jsem se musela nutit knížku dočíst do konce. A to jsem si říkala, že tlustá kniha zaručuje pěkně propracovaný děj, ale v podstatě šlo jen o hrdinčino nevyrovnané hysterické naříkání a nevěru. Další knihu této série asi číst nebudu.

mmmisulka.r
27.06.2014 3 z 5

Podle mého názoru mohla mít tahle knížka tak minimálně o 150 stránek méně. Ne, že by to bylo špatné čtení, ale přišlo mi dost zdlouhavé. Nevadí mi tlusté knížky, ale tohle bylo opravdu tak zbytečně zdlouhavě rozepsané, až mě to dost odrazovalo od čtení. Přistihla jsem se, že jsem si i pár odstavců trochu zkrátila, protože to bylo jaksi "předvídatelné".
Hlavní hrdinka mě svým neustálým pláčem málem přivedla taky k pláči, toho bylo taky trochu moc. A přišlo mi, že je snad i z jiné planety. Já pochopím její nerozhodnost i když teda to bylo i na mě moc, ale to ostatní??? Chci tě, nechci tě, miluju tebe, miluju jeho, jsi dobrý, nejsi dobrý, dáme si minutku atd...a pořád dokola na "pouhých" 548str. Prostě někdy dost přehnané.
Ale i tak dávám tři hvězdy, za slušný námět příběhu...

Lucienna
26.06.2014 odpad!

Obsahuje spojlery!!!

Je mi lito ale nemuzu jinak : strasna kniha ! Jeste NIKDY se mi nestalo, ze bych hlavni hrdinku nejradsi propleskla , aby se probrala.. celej pribeh byl vlastne hnusnej - jedna tupa , bezpaterni naivka , ktera spi s dvema klukama naraz.. Hlavni hrdina krasavec - roker , opravdu "skvelej kamarad " kterej svedl pri prvni prilezitosti holku svyho nejlepsiho kamose a pak si to celou knizku vycital a presvedcoval ji , ze on je ten lepsi?!? a o tom je jako cela kniha?! Mela jsem z toho po precteni vazne hnusnej pocit .. Ze tam bude nevera mi bylo jasny z antoace ale ze bude svyho pritele podvadet v cely knizce a to ze bude celej pribeh ?? Ne ne ne ne - do tohodle se proste nevziju ( bud jsem na to stara nebo prilis zkostnatela ) ale pro me to byly vyhozeny penize a ztrata casu - tleskam si, ze jsem to vubec docetla ale nesnasim nechat knizky rozecteny, coz byl taky jedinej duvod proc jsem ( s obrovskym nadsenim!) knihu docetla a mohla odlozit..

lilieny17
17.06.2014

už se nemůžu dočkat dalšího dílu (zatím ho začínám číst v angličtině)... je pravda, že postava Kiery mi občas lezla na na nervy, ale kdo ví, jak by se člověk doopravdy choval. Nakonec jsem si ji ale oblíbila a Kellana samozřejmě taky... vřele doporučuju ke čtení, já se od ní neodtrhla :-)

Catie_
09.06.2014 5 z 5

Úžasná knížka, stejně jako celá trilogie. Zbožňuju D-bags! :)

princeznaadri
05.06.2014 5 z 5

tato kniha mě totálně dostala. čte se uplně suprově a děj je neobyčejný. je velmi zajímavý a vzrušující . opravdu doporučuji přečíst. :)

nevěra láska USA (Spojené státy americké)

2014  70%Bezhlavě
2014  82%Hravě