Bezhlavě

Bezhlavě https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192933/bmid_bezhlave-Bpy-192933.jpg 4 291 76

Thoughtless série

Vzrušující erotický příběh, na němž se stanete závislí. Téměř dva roky představoval Denny všechno, co kdy Kiera chtěla: Byl to oddaný milující přítel a každá žena jí ho záviděla. Když se přestěhovali do nového města, kde chtěli vybudovat společný život, vypadalo všechno dokonale. Denny šel za svým snem, Kiera měla nastoupit na prestižní univerzitu... Pak ale Denny musel odcestovat a mladý pár se rozdělil. Osamělá a smutná Kiera potřebovala utišit žal a zdrojem útěchy se jí stal místní rockový král Kellan. Nejprve byli jen kamarádi, ale jak se její samota prohlubovala, měli k sobě stale blíž. Jednoho večera se všechno zlomilo a ani jeden z nich už nebyl jako dřív.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Thoughtless , 2009

jukanek
31.05.2016 4 z 5

Knizka se mi libila. Cetla jsem lepsi, ale i horsi.

kilometr
26.05.2016 odpad!

Tak tohle se prostě (do)číst nedalo!!Neuvěřitelná slátanina a zatím nejhorší kniha,kterou jsem kdy četl.Vhodná tak maximálně na roztopení do kamen.0%.

neliska
27.04.2016 1 z 5

Ještě se mi nestalo,že by mi byla hlavní hrdinka proti srsti.

muchomurka
05.03.2016 1 z 5

Knížku jsem dočetla, protože jsem byla už dost daleko, abych ji odložila. Bylo mi líto času, který jsem jí už věnovala, abych to nechala rozečtené.
Naprosto příšerná knížka, která byla zaseklá jak kolovrátek - neustálé vzdychání nad božským Kelanovým tělem, Dennyho povahou, písničkami D-Genů. Dokola a dokola. Celou dobu mě na téhle knize neskutečně štvalo všechno. Od hlavních postav, přes příběh až po styl, jakým byla knížka napsaná. Bylo to všechno takové ploché, popisované bez emocí, často zkratkovité. Místo pořádného děje jen povrchní popisy. Kiera byla bezpáteřní mrcha, která si nezasloužila ani jednoho, nemastná, neslaná, nudná, nedalo se s ní naprosto sžít. Neustálé omílání jejího rozporu a absolutně žádná snaha to nějak vyřešit, pořád jen jak potřebuje čas a jak je zlomená - uáááá. Snad i docela chápu, že chtěla oba a nechtěla nikomu ublížit, ale to její chování, to jako vážně? A hlavně co - proč nikdy o ničem důležitém nemluvili? Děj se posouval jen díky tomu, že za ně všechno vyřešil vždy někdo druhý - Jenny, Denny, Anna. Oni se pořád jen utápěli v té prapodivné situaci a skuhrali. Je také škoda, že autorka se nevěnovala více ostatním postavám, třeba zajímavé mohlo být jiskření mezi Jenny a Evanem. Nj, měla svou uzavřenou bublinu, ve které pořád dokola řešila to samé s pár postavami. Škoda, i více humoru se z toho dalo vytřískat, vždyť kapela, čtyři různé charaktery, bar... Nemusela pořád jen rudnout a koktat. Jo a celkově těch slz, co prolila - uááááá, začala jsem na to být alergická.
Naprosto souhlasím s komentářem od Karolína18.

Shindeen
03.03.2016 2 z 5

Jedna hvězdička za neobvyklé téma, druhá za Kellana. Asi jediné pozitiva knihy.
První půlku knihy se hlavní hrdinka na každé straně pouze červená a vyhrkává veci, které chce vzápětí vzít zpět.
V druhé polovině knihy se z nevinné holčičky najednou stala nejsobečtější osoba pod sluncem, okolo které se všechno točí.
Spoiler: opravdu jsem měla chuť ji zmlátit, když se dívala, jak Denny kope a buší do Kellana a nedokázala udělat nic. Její opožděný reflex, že kterého vyšla jako největší chudinka, ačkoliv k tomu měla opravdu daleko, vážně nepočítám.
Čeho lituju, je to, že dokonale popsaný Kellan se musel zamilovat zrovna do takové pipky.
PS: až po přečtení knihy se dívám,že v popisu má napsané "erotický příběh". Ale to vážně, vážně ne. :D

jitka7
25.01.2016 4 z 5

Z této knihy mám rozporuplné pocity. Naprosto se dokážu vžít do Kiery, přestože neschvaluji vše. Denny mi občas lezl na nervy. Přestože plánoval společný život s Kierou a i jejich budoucnost, jaksi ji pak zapomněl do své budoucnosti zahrnout, či se s ní o něčem rozhodovat společně. Prostě se rozhodl a tak to bylo. Ať už to Kiera chtěla nebo ne. Na druhou stranu mě trošku štvala i Kiera, zůstala nějakou dobu bez Dennyho a hned potřebovala oporu v jiném klukovi, aby zvládla odloučení. To jsem trošku nechápala. Přesto se mi knížka líbila. Kellan byl úžasný. Naprosto jsem chápala jeho chování. Závěr knížky byl naprosto suprový. Je to skvělé čtení.

lucka8081
08.12.2015 5 z 5

Skvělá kniha.

bowlly
08.11.2015 5 z 5

Dávám 5 hvězdiček za závěr knížky. Konečně nebylo smíření shrnuté na 5 stránkách, tak jak jsem zvyklá u ostatních knížek. Konečně jsem si musela přečíst snad 50 stránek o tom, jak jí nechce odpustit. Závěr byl krásně napsaný a já ho doslova prožívala s hrdinkou. Plakala jsem, když jí v nemocnici opouštěl a vůbec jsem se mu nedivila. Taky bych jí poslala do háje. Vrhám se hned na druhý díl. Škoda jen, že 3 díl u nás nevyšel a asi ani nevyjde. Je to trochu hloupé nechat to bez závěru. 4 díl je o někom jiném, takže mi to zas tak nevadí, že nevyjde. Ten 3 dám aspoň na netu v aj. Škoda!

Karolína18
31.10.2015 1 z 5

Z této knihy mám velmi rozporuplné pocity. Napsána je velmi dobře, problém jsem nacházela spíše v jejím obsahu.
Kdykoli si na příběh Kiery, Dennyho a Kellana vzpomenu, hned mi v mysli vyvstane, že Kiera byla vážně kráva! Takhle to prostě cítím. Rozčilovala mě od začátku až do konce. Stále brečela, její nerozhodnost mě přiváděla k šílenství a rozhodně by si zasloužila cenu za svoji sebestřednost. Štvalo mě, že vždycky, když mohla říct něco zásadního, tak mlčela, pardón, často se ještě rozbrečela. Taky že neuvažovala o tom, jaký dopad může mít její chování. Měla tolik možností vybrat si výhradně Dennyho, ale ona dala vždy Kellanovi neopodstatněnou naději. Už jen to, že uvažovala o tom, že by to nějakou dobu táhla s oběma, mi připadalo pekelně křivé! I při nejlepší možné vůli vážně nedokážu pochopit, jak je možné, že když byla s jedním, dokázala z mysli ÚPLNĚ vytěsnit toho druhého. Když dorazila Anna, tak se chovala vážně šíleně neadekvátně, neměla žádné právo se tak rozčilovat.
Od začátku jsem držela palce Kellanovi, jednoduchý a ničím nezajímavý Denny mě zkrátka neupoutal. Snad by mě mohl interesovat jeho australský přízvuk, ale vzhledem k tomu, že nemám nejmenší ponětí, jak takový přízvuk zní, mi to bylo pendrek.
U Kellana mi vadilo akorát to, když se Kierě omluvil poté, co jí řekl, že je to děvka. Měl pravdu! Ke konci mi přišlo, jako kdyby se proměnil v úplně jinou osobu. Tak nějak zženštěl. Nemám nic proti tomu, když se i největší sukničkář změní, ale tady to autorka už dost přehnala.
Myslím si, že knihu už znovu číst nebudu. Ne, vlastně si tím jsem naprosto jistá.

Sam99
24.08.2015 4 z 5

Nevěra a milostný trojúhelník, velmi zajímavé téma a musím uznat, že autorka to měla docela dobře vymyšlené. Denny byl takový nemastný, neslaný, mnohem víc se mi líbil Kellan. Do Kellana jsem se hned zamilovala. Kieru jsem si neoblíbila, ani na konci příběhu. Štvala mě její nerozhodnost, Denny nebo Kellan. Když už to vypadalo, že se rozhodne pro Kellana, tak to zase udělala jinak. Myslím, že autorka dost protahovala to rozhodování, kdyby to nedělala kniha by měla menší počet stránek. Možná to je důvod, proč jsem nedala plný počet bodů. Nevím, jestli se mi chce do dalšího dílu, možná si tuto knihu nechám chvíli uležet a pak uvidím, jestli budu mít chuť na druhý díl.

Nuttelka
03.07.2015 5 z 5

Tak tato kniha je jedna velká emoční dráha... Kellana jsem si hned oblíbila, Kiera mi tedy místy dost štvala, jak se stále chovala - jestli Kellana, nebo Dennyho, miluju Kellana, ne miluju Dennyho, atd. atd., myslím, že to se dost protahovalo, než konečně jejich románek vyplul napovrch, ale opravdu mi bylo Kellana líto. Každopádně děj se mi líbil (i když nevěra je brrrr) a líbilo se mi, jak to všechno postupně vyvrbilo a už se těším na druhý díl :-) Za mě tedy rozhodně plný počet bodů!

Markett
12.06.2015 5 z 5

Moc krásná romantika o milostném trojúhelníku. Nikdy jsem nebyla z podobných témat zrovna nadšená, ale můžu se přidat k lidem, kteří budou tuto knihu hodnotit kladně. Byla krásně a čtivě napsaná, čtenář lehce vklouzne do děje a neztrácí se. Na těch 500+ stránkách autorka popsala krásný romantický příběh. I když se našly věci, které bych vytkla. Celou knihu mě neustále štvala nerozhodnost a ubrečenost hlavní hrdinky. Pořád nevěděla, kterého si vybrat a často měnila svá rozhodnutí, ale chápu, že tohle rozhodnutí není tak úplně jednoduché. Pak mě nehorázně lezlo na nervy, že Kiera pořád plakala. Když došlo na slzy, napadlo mě: "Copak ona umí jenom brečet?" Ale krásný konec předčil tyto pro mě dvě velké nedokonalosti a já si čtení náramně užila. Všechny postavy na mě působily až moc dobrým dojmem - každý dal najevo své dobré, ale i špatné vlastnosti a své pocity. Když se u postav pozastavím, nejvíce se mi líbila Jenny a Kellan. I když Denny s Kierou nebyly špatní. Prostě sečteno - podtrženo, tuhle knížku bych doporučila jakékoliv kamarádce a s jistotou můžu říct, že se k ní ráda vrátím. :)

malazluta
22.05.2015 4 z 5

Romantický příběh, milostný trojúhelník a téma nevěry.... Celá kniha se točí kolem toho, že se hlavní hrdinka nemůže rozhodnout mezi dvěma muži. Oba je miluje, oba mají své silné a slabé stránky. Na této knize jsem ocenila to, že nikdo ze zmíněné trojce nebyl vyloženě kladný nebo záporný. Každý měl své chyby, ale nikdo nejednal s cílem ublížit tomu druhému. Konec této knihy není zase takovým překvapením...každopádně se těším na pokračování.

Laf
01.04.2015 4 z 5

Pěkně napsaná kniha. Jenom ten milostný trojúhelník neměl konce :). Jinak určitě doporučuju :)

Veronika.C
30.03.2015 5 z 5

Kniha byla úžasná, krásný příběh od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Kiera a její chování mě někdy trochu štvalo, ale celkově se mi kniha líbil a mohu jen doporučit :)

Lentilka2
27.03.2015 5 z 5

Nečekala jsem, že mě zrovna tato kniha tak chytne... Přečteno jsem měla asi za 2 dny.... a fakt jsem se nemohla odtrhnout! :D Pořád do poslední chvíle jsem si říkala, že to asi skončí jinak než to skončilo. Hlavní hrdinka Kiera mě svými úvahami strašně mátla! :D Za mě ale jinak super knížka! A Kellan? wow... Druhý díl si teda určitě přečtu!

johanka1
31.01.2015 5 z 5

Knihu jsem nedávno dostala v PDF formátu do čtečky a byla mi doporušena, jako výborná zamilovaná oddechovka. Překvapil mě počet stránek v PDF formátu, přes 1800. Zpočátku jsem se nemohla do knihy nějak začíst, přišla mi moc "výpravná", ale po čase mě vtáhla do děje a nemohla jsem od ní odlepit oči. Ač tak obsáhlá, přečetla jsem jí za dvě noci. Hlavní hrdinka se mi moc líbila, přišla mi nesmělá a docela jsem chápala, že dokáže milovat dva muže, každého jinak. Bylo mi jí líto, že se nedokázala sama rozhodnout pro jednoho z nich, takže jsem čekala, že to dopadne tak, že kdo chce všechno, nemá pak nic. Nakonec se závěr knihy vyvinul jinak, než jsem čekala a už se těším, zda i druhý díl - tedy pokračování, bude pro mne takovým magnetem, jako tento díl! Proto doporučuji a ani mě nevadilo, že v knize není podrobně popisován sex :o)

M.S.
22.01.2015 4 z 5

Jak tady většina píše, hlavní hrdinka na mě vůbec nepůsobí jako otravná, ale spíše nezkušená. Jelikož ale nejsem příliš kamarádka s nevěrou, ocenila bych trochu jiný spád dějů. Pro mě to byl spíše smutný konec. Jinak je kniha čtivá a zábavná, místy jsem si dokonce poplakala. Rozhodně doporučuji všem, co mají rádi moderní romány a málo popsaný sex.

Ivy
22.01.2015 4 z 5

Nevěra nikdy nebude populární téma... hlavně pro mě ne. Knihu jsem četla nezvykle dlouho. A bude rozhodně tím, že mě prostřední část příběhu zas tak nebrala. A to hlavně díky Kieře. Ano, po dlouho době mi hlavní hrdinka moc nesedla, párkrát by si opravdu zasloužila cihlou mezi oči. Nemám ráda nevěru a když už na nevěru dojde ještě víc nemám ráda lhaní. Proto, ve větší části knihy jsem měla přímo osypky z toho jak se Kiera chovala, jak zatloukala a podobně. Celou dobu co byla Kiera na půl cesty mezi Dannym a Kellanem jsem se pořád nemohla rozhodnout s kým by (podle mě) měla zůstat.
U hodnocení jsem trochu váhala, přeci jenom mě téměř polovina knihy nudila. Ale konec, Kellan a Denny to vylepšily takže proto čtyři hvězdičky. Spisovatelka si mě získala jak z toho dokázala vybruslit a taky tím, že knihu ukončila a i když napsala pokračování první díl může stát sám o sobě (a stejně tak i další díl).

lu13cie
03.01.2015 1 z 5

Jedna hvězdička a to nejspíš za Kellana. Mě kniha vůbec nesedla, hlavní hrdinka byla neskutečná "blbka". Knihu jsem poslala dál do světa.

nevěra láska USA (Spojené státy americké)

2014  70%Bezhlavě
2014  82%Hravě