Pokušení krásné neznámé

Pokušení krásné neznámé https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524069/bmid_pokuseni-krasne-nezname-6525355b8f6e8.jpg 4 7 2

Lákavě lechtivé téma spisovatelky erotických příběhů, jež je zároveň nevěstou faráře, který je pověřen vypátráním její identity; Anglie kolem roku 1816. Ve společenských kruzích je známá jako stydlivá a tichá dívka, již rozhodně nikdo nespojuje se skandály. Přesto se však pod ostýchavou fasádou lady Sarah Framptonové ukrývají myšlenky Dámy s pochybnou pověstí, autorky nejdráždivější erotické literatury, jaká kdy ve společenských kruzích kolovala. Sarah ví, že toto odhalení povede k její zkáze, avšak co by ji mohlo ochránit před pomluvami a urážkami, není nic menšího než sňatek s farářem – možnost navýsost lákavá, zejména když oním dotyčným je atraktivní, fascinující Jeremy Cleland. Jeremy, svou vlivnou rodinou pověřený úkolem odhalit totožnost skandální londýnské spisovatelky, ani ve snu netuší, že za ženou, již hledá, aby ji zničil, se skrývá právě jeho krásná, nevinná nevěsta. Jeho úkol musí zůstat utajený dokonce i před novomanželkou, která rozdmýchává jeho nejskrytější touhy. Když však pravda vyjde najevo, nově nalezená láska Sáry a Jeremyho bude podrobena zkoušce. Způsobí Sářina utajená totožnost jejich rozchod, nebo se lákadla jeho stydlivky ukáží jako příliš prostopášná, aby se jim dalo odolat?... celý text

biki
10.12.2023 5 z 5

Opravdu povedená romance s několika neotřelými prvky, která se mi moc a moc líbila. Oba hlavní hrdinové, Sára a Jeremy, jsou svým okolím nuceni zaujmout určité role, které jim ale moc nesedí, což však do značné míry přispěje k jejich sblížení. Neobvyklý koníček lady Sáry a tajný Jeremyho úkol, romantika i erotické scény, ale také aspoň krátké zapojení postav z minulých dvou dílů, to vše tvoří příběh bez hluchých míst či většího zaškobrtnutí. V rámci žánru tedy nejvyšší hodnocení.

rampapa
05.12.2023 5 z 5

Moc krásná knížka. Příběh se mi moc líbil. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

tajemství historické romance

Eva Leigh
americká
2021  71%Navždy tvůj hrabě
2022  76%Skandál na divadle
2023  89%Pokušení krásné neznámé

Kniha Pokušení krásné neznámé je v