Pod maskou mesiaca

Pod maskou mesiaca https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221178/mid_pod-maskou-mesiaca-221178.jpg 4 109 12

Edilean série

Měsíční trilogie série

3. díl

Po ponižujúcom rozchode Sophie utečie do mestečka, ktoré jej kamarátka z univerzity označila za raj na zemi. Sophina prvá skúsenosť s Edileanom má však od raja poriadne ďaleko. Cestou sa jej pokazí auto a na diaľnici ju takmer zrazí akýsi frajer. Sop hie si nedá servítku pred ústa a schladí arogantného vodiča raz-dva. Čoskoro sa v celom mestečku hovorí len o tom, ako si neznáma kráska podala zatrpknutého doktora Reeda Aldredgea. Nestalo sa to prvý raz, čo sa Sophie pomstila nejakému mužovi. Pred príchodom do Edileanu ukradla bývalému priateľovi niečo, čo mu môže zničiť budúcnosť. Aj Reede Aldredge má svoje tajomstvá. Zúfalo túži po krásnej umelkyni, ktorá mu obrátila život hore nohami. Ak ju chce získať, nesmie si zložiť z tváre masku. V nov om románe z mesačnej série od obľúbenej autorky odhalí svoje tajomstvá ďalšia z troch kamarátok.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Moonlight Masquerade , 2011

pip11
02.06.2021 5 z 5

Opět skvělý příběh, tentokrát o věčně nabručeném doktorovi Reedovi, který nedobrovolně převzal lékařskou praxi. Moc pěkné odpočinkové počtení, skvělá série.

katst
08.09.2020 4 z 5

Tentokrát možná až moc pohádkové a nereálné. Přesto jsem si čtení užila a u knihy si příjemně odpočinula.

vlastus52
13.02.2018 4 z 5

Taková červená knihovna. Romantická oddechovka od které se nejde odtrhnout. Za mně dobré. :-)

cukrovka
29.08.2017 5 z 5

Opět romantická oddechovka která se dobře čte.

helenkan
27.07.2017 4 z 5

Moje první z téhle série a opět od konce. :) Ale i tak se mi to líbilo,pěkné čtení.

Laf
05.06.2016 4 z 5

Skvělá kniha pro chvilku oddychu. Nenáročná a místy humorná se šťastným koncem. Super pokračování v této sérii :)

moudivlacek
03.03.2016 3 z 5

Hezké čtení, i když po pravdě - od autorky jsem již četla mnohem lepší. Nerudný doktor a kráska, které nikdo neodolá, co více dodat. Nasmějete se, jak hrdinovi pomáhá celé město a přitom hájí svoje vlastní zájmy.

Jessybelle
25.02.2016 4 z 5

Pohodové čtení, nenáročné, knížka se četla sama.

Lucka.79
13.11.2013 4 z 5

Celkem fajnové, taková pohádka, kde všechno skončí dobře a všichni jsou spokojení ...

raty
21.10.2013 4 z 5

Oddechové čtení. Prostě pohádka pro dospělé.

Nuttelka
22.08.2013 5 z 5

Super, Jude nikdy nezklame :-) Ať si kdo chce, co chce říká, Jude je skvělá spisovatelka. Cyklus Edilean mě moc bavil, klidně bych i v takovémto městečku moc ráda bydlela :-) Od toho přeci knihy jsou, aby se zapojila fantazie a dobře se to četlo, navíc, o láskách jako trám se čte nejlíp ;-)

zoja
14.08.2013 4 z 5

Tak i poslední díl trilogie byl docela pěkný, ale strhávám jednu hvězdičku, protože na mě tam bylo přespříšil šťastných konců. Ti, kteří četli předchozí díly si mohli všimnout, že už i v nich se nakonec ze záporáka stal kladný hrdina. V posledním díle tomu není jinak, všichni najdou partnera, všichni se zamilují a celé městečko Edilean je šťastné!

Jude Deveraux (p)
americká, 1947