Terapie tmou

Terapie tmou https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123706/terapie-tmou-123706.jpg 4 12 6

Zhoršené životní prostředí, narůst agresivity, špatné mezilidské vztahy, to všechno negativně ovlivňuje naše zdraví. Terapie tmou se jeví jako účinná metoda vedoucí k nápravě. Vychází z původní tradice yangtik v Tibetu. Ukonejší mysl, přispěje k řešení osobních problémů, působí proti Alzheimerově a Parkinsonově chorobě, zpomalí stárnutí, zlepší imunitu i fyzickou kondici.... celý text

Meg1
24.10.2022 5 z 5

Kniha vám dá mnoho odpovědí na otázky k terapii tmou. Dozvíte se jak to funguje před, při i po terapii. Pro mě byly velmi zajímavé zápisky účastníků terapie. A myslím, že funguje už když o ní jen čtete :-) Představa pobytu ve tmě s dostatkem spánku a lenošením s hrnečkem horkého čaje je v podzimních dnech úplný balzám:-) Tak jednoduché to samozřejmě není, nicméně už jen čtení výpovědí absolventů a pana doktora Urbiše vedou k hlubokému zamyšlení nad naším životem.

Márinka
15.05.2022 4 z 5

Velmi inspirující.

AmandaVin
16.09.2014

člověk až žasne, jak může taková samozřejmost jako je tma, v dnešním životě chybět. je mi z toho docela zvláštně. ovšem zážitky z terapie a samotný obsah knihy, je opravdu k zamyšlení.

kelly9788
27.08.2014 4 z 5

Oproti knize Dunkelterapie se zabývá spíše vlivem tmy na tělo člověka. Knížka byla zajímavá, doplněna zajímavými kresbami autora, jen kapitola s příběhy "pacientů" se mi zdála oproti zbytku knihy příliš převažující.

Kessetra
22.01.2014 5 z 5

Je to skvělé zprostředkování zážitků z terapie tmou, kde se dozvíte, co všechno vás během pobytu ve tmě může potkat. Je to hodně zajímavé čtení.

LBZ
07.01.2014 4 z 5

Kniha obsahuje několik osobních zážitků z Terapie tmou. Pro mě, jako absolventa terapie, bylo zajímavé vidět, jak je zážitek ve tmě velmi individuální - člověk tam může zažít cokoliv. :-)