Tenisový génius Roger Federer : a jeho príbeh

Tenisový génius Roger Federer : a jeho príbeh https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261139/mid_tenisovy-genius-roger-federer-a-jeh-lss-261139.jpg 4 39 8

Kniha ponúka množstvo prekvapení a nových postrehov o hviezde bez manierov a o ľuďoch po jeho boku. Vinie sa od Federerovho detstva, pokračuje objavom tenisového talentu mimoriadnych schopností a vrcholí najdôležitejšími úspechmi a jeho 285-týždňovou nadvládou svetovej jednotky. Federer nestratil ani napriek svojim neuveriteľným úspechom skromnosť a zmysel pre to podstatné. Medzinárodná megahviezda a vyslanec UNICEF sa s veľkou angažovanosťou a pocitom zodpovednosti zasadzuje v prospech sociálne zaostalých. Nadácia Rogera Federera, ktorú založil, podporuje deti v núdzi v Afrike najmä v oblasti ich vzdelávania a mládežnícky šport. Táto kniha je aktualizáciou a rozšíreným druhým slovenským vydaním pôvodného Federerovho životopisu Tenisový génius. Je to sympatická biografia o výnimočnom človeku a najlepšom tenistovi sveta s mnohými fotografiami.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry Sport
Vydáno: , Timy Partners

Das tennisgenie die Roger Federer story , 2007

LadyCotton
17.10.2019 4 z 5

Kniha je velice pečlivě badatelsky připravená. O tom není pochyb. Nicméně těch faktů je tam tolik, že vás to místy až nebaví číst. Občas mi to přišlo jako že čtu encyklopedii nebo učebnici - a ne poutavý životopis jednoho z nejlepších sportovců dnešní doby.
Jsem zvědavá na novinkovou knížku o Federerovi od Iaina Spragga.

zuziosi
29.07.2018 2 z 5

Roger je můj člověk, ale kniha je hodně špatná, tohle fanoušek číst nechce.

holcomb
11.03.2018

Jedná se opravdový zivotopis, nebo jen sepsaný někým z dálky a jen obecně? Pokud máte rádi tenis a zákulisí tenisu, tak doporučuji knihu Patricka Mouratoglou The Coach.

mirkoczentovic
07.12.2017 4 z 5

Najlepší tenista všetkých čias? Zrejme áno (a to fandím Nadalovi)...

Najlepšia tenisová kniha všetkých čias? Takmer určite nie (autobiografiu Rafu, no najmä Agassiho kladiem o stupienok vyššie), ale i napriek tomu ide o nesporne kvalitné a podarené dielo. Hoci je písaná vecne a na rozdiel od spomínaných autobiografií s istým pochopiteľným odstupom, prerod z večne nahnevaného mladíka ničiaceho rakety na elegána s učebnicovou technikou popisuje komplexne a zaujímavo.

laepus
29.11.2016 4 z 5

Nejlepší sportovec všech dob napříč všemi sporty - teda aspoň pro mě :) Není to pochopitelně (ještě) autorizovaný životopis, ale informace jsou hodně detailné a je vidět, že autor se kolem tenisu pohybuje opravdu dlouho a rozumí mu. Pro nás RF fanoušky tak tohle zůstává zatím jedinou kvalitní variantou, jak se RF přiblížit.

Hopicek495
25.10.2016 5 z 5

Skvělé, skvělé, skvělé! Roger Federer je můj největší tenisový oblíbenec. Je to můj idol a proto jsem se nemohl dočkat, až vyjde nějaká kniha o něm. René Stauffer mě nezklamal a já knihu přečetl jedním dechem.

rtesarova88
13.11.2013 2 z 5

oddechová kniha, ale celkem mě zklamala. cěkala jsem trošku něco víc.

Aja12
02.09.2013 5 z 5

Rogera Federera obdivuji už dlouho a moc mu fandím. Proto jsem byla moc ráda, když jsem si o něm konečně mohla přečíst knihu. Doporučuji všem jeho fanouškům.

životopisy, biografie tenis Grand Slam (tenis) tenisté, tenistky

Kniha Tenisový génius Roger Federer : a jeho príbeh je v