Tenisový génius Roger Federer: a jeho příběh

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Životní dráha sympatické megahviezdy Rogera Federera a fascinující pohled za kulisy profesionálního tenisu - příběh vylíčil sportovní novinář René Stauffler, jeden z nejlepších znalců Rogera Federera.

https://www.databazeknih.cz/images_books/46_/46818/tenisovy-genius-roger-federer-a-jeho-pribeh-46818.jpg 4.131
Žánr
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Timy
Orig. název

Das tennisgenie die Roger Federer story, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Tenisový génius Roger Federer: a jeho příběh

Přidat komentář
motokatty
17. října

Kniha je velice pečlivě badatelsky připravená. O tom není pochyb. Nicméně těch faktů je tam tolik, že vás to místy až nebaví číst. Občas mi to přišlo jako že čtu encyklopedii nebo učebnici - a ne poutavý životopis jednoho z nejlepších sportovců dnešní doby.
Jsem zvědavá na novinkovou knížku o Federerovi od Iaina Spragga.

Viselec
13. září

Se vším respektem k bojovníkovi Rafovi a se vší úctou k mentálně odolnému atletovi Djokovičovi, má-li současná zlatá éra tenisu svého génia, tak jej jím právě nestárnoucí švýcarský elegán.

zuziosi
29.07.2018

Roger je můj člověk, ale kniha je hodně špatná, tohle fanoušek číst nechce.

holcomb
11.03.2018

Jedná se opravdový zivotopis, nebo jen sepsaný někým z dálky a jen obecně? Pokud máte rádi tenis a zákulisí tenisu, tak doporučuji knihu Patricka Mouratoglou The Coach.

mirkoczentovic
07.12.2017

Najlepší tenista všetkých čias? Zrejme áno (a to fandím Nadalovi)...

Najlepšia tenisová kniha všetkých čias? Takmer určite nie (autobiografiu Rafu, no najmä Agassiho kladiem o stupienok vyššie), ale i napriek tomu ide o nesporne kvalitné a podarené dielo. Hoci je písaná vecne a na rozdiel od spomínaných autobiografií s istým pochopiteľným odstupom, prerod z večne nahnevaného mladíka ničiaceho rakety na elegána s učebnicovou technikou popisuje komplexne a zaujímavo.

laepus
29.11.2016

Nejlepší sportovec všech dob napříč všemi sporty - teda aspoň pro mě :) Není to pochopitelně (ještě) autorizovaný životopis, ale informace jsou hodně detailné a je vidět, že autor se kolem tenisu pohybuje opravdu dlouho a rozumí mu. Pro nás RF fanoušky tak tohle zůstává zatím jedinou kvalitní variantou, jak se RF přiblížit.

Hopicek495
25.10.2016

Skvělé, skvělé, skvělé! Roger Federer je můj největší tenisový oblíbenec. Je to můj idol a proto jsem se nemohl dočkat, až vyjde nějaká kniha o něm. René Stauffer mě nezklamal a já knihu přečetl jedním dechem.

rtesarova88
13.11.2013

oddechová kniha, ale celkem mě zklamala. cěkala jsem trošku něco víc.

1

Štítky

sportovci tenis Grand Slam (tenis)

Autor a jeho další knihy

René Stauffer
švýcarská, 1959

Kniha Tenisový génius Roger Federer: a jeho příběh je v

Přečtených44x
Doporučených4x
Knihotéce12x
Chystám se číst8x
Chci si koupit2x