Ďáblovy kosti, 206 kostí, Pavoučí kosti

V hlavní roli Temperance Brennanová Tři detektivní příběhy oblíbené americké autorky, v nichž znovu přivádí na scénu soudní antropoložku Temperance Brennanovou, „Sběratelku kostí“, která ovšem nečeká, až násilné činy vyřeší policie, ale sama odvážně bojuje s vrahy a zabijáky a „její“ případy ji zcela pohlcují… Nejdříve se její hrdinka zaplétá do příběhu plného voodoo, santeríe a satanismu a pokouší se zjistit totožnost dvou mladých obětí. Poté odhaluje složitý příběh rafinované záměny a vraždy. Na začátku posledního příběhu se Temperance Brennanová probírá z bezvědomí v malém, tmavém a studeném prostoru…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162585/omnibus-3v1-dablovy-kosti-206-kosti-w2J-162585.jpg 4.732

Temperance Brennanová / Príbehy forenznej antropologičky

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno

Kniha Ďáblovy kosti, 206 kostí, Pavoučí kosti

nelakarpatiova
04.08.2015

Skvělá kniha, napínavá a skvěle psaná. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.

Nelly
17.03.2015

Všechny tři části (knihy) jsou dobré, i když nejvíce se mi líbilo 206 kostí. Zdá se mi, že knihy od K.Reichs se postupně zlepšují, i když pro mne někdy stále moc odborných popisů (někdy jsou tedy zajímavé) nebo rozvleklý místopis. A Temperance je někdy svým chováním "na zabití"... Přesto se ráda pustím do dalších dílů.

ovpana
22.02.2015

Hezké čtení,napínavé od začátku až do konce.

Pavlusa007
02.01.2015

Typicky pěkně napsané detektivky této autorky. Prostě je ráda čtu, krásně si u nich odpočinu.

detektivky 3x

Kathy Reichs