Podlehni

Podlehni https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208231/bmid_temne-touhy-1-podlehni-Sxz-208231.jpg 4 284 33

Temné touhy série

Kylie moc dobře, ví, jak se na ni Jensen dívá. Vidí v jeho očích temné přísliby. Vidí dominantní sílu, již v sobě tento muž ukrývá. A to ji děsí. S bratrem sotva přežili dětství plné násilí a týrání, nedokáže si proto představit, že by se někdy dokázala vzdát kontroly a zcela se muži podvolit. Zvláště ne muži jako Jensen. Nebo snad ano? Jensen vidí stíny, jež se zračí v Kyliiných očích. Ví, že s ní musí jednat jemně, jinak ji ztratí. Chce jí ukázat, že dominance neznamená jen bolest, svazování či poslušnost. A že podlehnout – zcela a pouze jemu – může naplnit prázdnotu v jejím srdci víc než cokoli jiného…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Giving In , 2014

kacaaba
25.04.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Je to příběh o bolesti a dlouhé cestě k uzdravení duše. Není tam tolik sexu jako v jiných dílech, ale mě to vtáhlo do děje a určitě se k tomu ještě někdy vrátím.

Nuttelka
01.04.2015 4 z 5

Tak v této knize si sexu moc neužijeme :-) Ale kdo si to přečte, pochopí proč... Děj se mi líbil, čekala jsem, co se z Kylie vyklube, když s ní každý jedná jako s porcelánovou panenkou. Co jsem nemohla překousnout, bylo Jensenovo stále se opakující "cukrlátkové" oslovení miláčku, prostě se mi to tam nehodí, zvláště od dominantního chlapa, i když se své kontroly vzdá... Kroutily se mi z toho i prsty u nohou :-D A jak bych to řekla, na konci, kde se to zas všechno rozlouskne, napraví, kdy Kylie přijde za Jensenem, oba mají za sebou noc plnou chlastu a ráno pořádnou kocovinu, tak se na sebe vrhnou jako vlci, ale ta představa, no nevím nevím, já bych spíš měla co dělat, abych udržela klidný žaludek :-))))))) Ale i tak jako oddychovku doporučuji ;-)

barahousko
12.03.2015

Lehce erotické, nechybí ani zápletka a nelehká minulost hlavních hrdinů. konec byl lehce předvydatelný, ale o to bych řekla v těchto knížkách nejde. Ideální kniha na odpolední relax u kávy, protože delší dobu není pro přečtení číst. Ale člověk si u knížky super odpočine.

lucie0942
08.03.2015 5 z 5

Do druhého dílu jsem šla se stejným nadšením jako u prvního...ač bylo předvídatelné, co se bude odehrávat, tak jsem se při čtení bavila a hlavním hrdinům jsem fandila, aby se dali do kupy a zvládli jejich nelehkou minulost. Za mě zase určitě ANO

adrianna0305
05.03.2015 1 z 5

Ani tentokrát asi úplně Nepodlehnu :-( V prvním díle byly obyčejné sny, tady se trošku přitvrdilo a řešily se noční můry. Nechyběl romantický prvek, kdy se dominant vzdal své kontroly hahaha.

Beni
17.02.2015 5 z 5

Čtenářská výzva 2015 - TRILOGIE (2. díl)

Zde musím dát 5 *, příběh byl lepší než v prvním díle a navíc mi přišlo, že se autorka i méně opakovala :-) Oba hrdiny jsem si velice zamilovala :-) Večer se hned vrhnu na třetí díl, Tatovi bych nakopala už teď, ale je mi jasné, že tak nějak (po přečtení) změním názor :-D

LibraryGirl
01.02.2015 3 z 5

O malinko lepší než první díl, ale jinak žádná výhra. Už se těším, až budu mít celou sérii za sebou. Bez dechu je tak pěkná série, ale tohle je nuda a nuda. Škoda.

M.S.
24.01.2015 2 z 5

Celá kniha - stejně tak jako první díl - je složená pouze z nekonečného opakování již vyřčených věcí a neustálé omílání těch samých otázek. Za celou dobu se téměř nic neděje, ovšem kniha je opravdu hodně založená na citech. Jedno z velkých mínusů je, že mi dost často přijde, že IQ Kylie je na bodu mrazu. No, přesvědčete se sami - ovšem pro ty, kdo mají rádi zajímavý a napínavý děj to rozhodně není.

luciferkaLJ
10.01.2015 5 z 5

Tento dil se mi líbil vice než prvni ale každý ma neco do sebe a už se těším na třetí :-)

Ivy
04.01.2015 3 z 5

První kniha z téhle série a stejně tak i druhá je spíše o rozmlouvání a pocitech. Na nějakou větší zápletku není místo. Všechny ty rozhovory, jak se pořád museli o všem několikrát ujišťovat, opakovat jednu věc dokola... to mě po chvilce začalo nudit i když i tak to bylo v různých částech příběhu zajímavé.

Lucka.79
01.12.2014 4 z 5

Příběh Kylie a Jensena se mi líbil mnohem víc. Sice se i zde objeví části, kdy mám pocit, že hlavní hrdinové pitvají stále to samé pořád dokola, ale už to není tolik, jako v předchozím díle. Za mě tedy o hvězdičku víc a jsem zvědavá na další díl.

Nel-ly
20.11.2014 3 z 5

Lepší, dokonce mnohem lepší, než první díl... knihy podobného typu hodně závisí na hlavních aktérech příběhu, ale pak jsou tu samozřejmě i traumata a s těmi se tentokrát autorka vyřádila.
Sex je na druhé a vzdálené koleji a všechno je to hlavně o pocitech a síle osobnosti, což je i důvod, proč nepochopím přeložení názvu knih (ba dokonce série) - v origináel Survivor trilogy, kde názvy odpovídají tomu, že se hrdinové musejí vyrovnat se svými děsy, a pak teprve začít žít.
Nečekejte erotický román, dostane se vám červené knihovny, ale takové, která neurazí a určitě zaujeme. Jen škoda těch příliš dlouhých a přiliš rozvláčných dialogů a opakování stále toho samého dokola...

FreshPatty
19.11.2014 5 z 5

Líbilo se mi to, prostě líbilo. :) Možná je to i tím, že mám ráda všechny autorčiny knihy, ale Jensen je prostě borec. Stejně jako Dash. Nevím čím to je, ale vždycky mám ráda takové příběhy založené na pokřivené minulosti. A zbožňuji ty tři holky spolu. Určitě za sebe knihu doporučuji. ;)