Temná hrozba

Temná hrozba https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333896/mid_temna-hrozba-Cbf-333896.jpg 4 72 72

FBI thrillery série

Becca Matlocková je na vrcholu kariéry. Je poradkyní populárního newyorského guvernéra. Jednoho dne jí někdo zatelefonuje a pohrozí: "Přestaň spát s guvernérem, jinak ho zabiju." Přestože Becca s guvernérem milostný poměr nemá, nebezpečná hrozba se opakuje. Policie jí nevěří a k smrti vyděšená Becca se snaží uniknout nejen neznámému nepříteli, ale také úřední moci, jež se ji pokouší zlikvidovat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Riptide , 1997

twiggynka
25.10.2019 3 z 5

Kniha mi místy ( hlavně ze začátku) připadla dost zmatená! Každopádně spousta chyb v překladu, pomíchané postavy a někdy nesrozumitelné věty... Kniha se i přes to četla dobře, tak jako všechny její ostatní knihy, ale raději zůstanu u jejích historických románů :-)

tinka1974
03.03.2017 3 z 5

Nebylo to špatné čtení, začatla jsem se okamžitě. Ale přesto to nebylo to pravé, co jsem si myslela, kam příběh vyústí. Trochu jsem se ztratila, protože tam byly dvě zápletky. Co se mi moc nelíbilo, když hrdinové stále dokola a každému opakovali jedno a to samé.

Luccy78
18.02.2017 5 z 5

Teda.. Tak tenhle díl série se opravdu povedl! I já jsem nadšená, kniha mě úplně vtáhla do děje, sotva jsem dýchala.. Prostě od první po poslední stránku vážně perfektní čtení!

cukrovka
05.11.2016 5 z 5

Skvělá kniha plná napětí a akce až do poslední stránky. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Všem doporučuji.

moudivlacek
29.01.2016 4 z 5

Skvělé!! Byla jsem opravdu nadšená. Moc se těším na další díl. Souhlasím s níže uvedeným, u mne také vítězí zatím Bludiště a Temná hrozba.
Škoda, že nejsou k dispozici všechny díly.

barkabara
07.08.2012 5 z 5

Všechny thrillery od Coulter jsou výborné, Temná hrozba a Bludiště asi nejlepší....doporučuji :)