Telo

Telo https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33036/bmid_telo-b2W-33036.png 4 7 3

Nikto nevie, čo sa naozaj stalo toho večera, keď Lisa Randolphová spadla z útesu. Hoci pád prežila, ostala ochrnutá a nemá. Potom najali stredoškoláčku Melanie, aby Lise čítala. Melanie čoskoro zistí, že Lisa sa jej snaží prezradiť nejaké tajomstvo. No, až keď sa Melanie ocitne v ohrození, pochopí, že Lisino tajomstvo je smrteľne nebezpečné...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Egmont Neografia

The Body

lucia0482
14.03.2023 4 z 5

Príjemné čítanie (nielen) pre násťročných čitateľov. Knihu som čítala prvý raz na základnej škole a potom ešte párkrát počas letných prázdnin na strednej. Bol to akýsi rituál, pretože toto je veľmi nenáročné a pohodové čítanie. Je tu fajn zápletka a myslím si,že Telo aj dnes osloví mladých knihomoľov.

Eeve
16.04.2020 3 z 5

V prvom rade by som rada opravila čitateľku Azizi - niekto predsa len komentárik prečítal, a niekto prečítal aj túto knižku :)
Jedná sa o tzv. "young adult" beletriu 90. rokov, se vším všudy - miestami prihlúpla a naivná, cez to všetko odvážna a pekná hlavná hrdinka, sexi a tajomný nápadník, priehľadná záhada, a (trochuSPOILER) šťastný koniec.
Z tejto edície som obdržala a prečítala len túto jednu knižočku, a chvalabohu za to :) Nebolo to vyslovene strašné, keď na to idete so zodpovedajúcimi očakávaniami, tak to môžete brať ako oddychovku s vypnutým mozgom, hoc ja takto nerada čítam :) Pre začínajúceho násťročného čitateľa, neskazeného dnešnou dobou, to ale môže byť zaujímavý prvý krok k beletrii.

Azizi
10.06.2011 5 z 5

Sranda písať komentáre, ktoré si asi nikdy nikto neprečíta ku knihám, ktoré si asi nikdy nikto neprečítal a ak hej, tak si to už pravdepodobne ani nepamätá :D Ďalšia novela z edície Nočná Mora, ktorá ma ešte ako malú veľmi zaujala. Nehodnotím však kvalitu ako takú (to by asi dopadlo trochu inak), ale dojem, ktorý vo mne dokázal zotrvať celé tie dlhé roky...

Autorovy knížky

Carol Ellis