Tchyně a uzený...

Tchyně a uzený...
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26250/bmid_tchyne-a-uzeny-PND-26250.jpg 4 735 735

,,Netvrdím, že by se matkám mělo bránit v lásce k dětem. Říkám jen, že je lepší, když matky milují ještě někoho jiného", konstatuje R. Gary. Hrdinka knihy Tchyně a uzený ... si tento výrok ověřuje na vlastní kůži - bere si za muže jedináčka. Zaslouží si muž, který se ve čtyřiatřiceti nedokáže vzepřít své matce, manželku nebo jen soucit? Je snazší bojovat s opičí láskou, anebo s větrnými mlýny?... celý text

Jack Bauer
01.04.2012 5 z 5

Nejprve jsem viděl film a do knihy se tedy moc nehrnul. Pak mi to nedalo a jelikož kniha bývá většinou lepší než film tak jsem se do ní pustil. Příběh jsem tedy znal, přesto se mě kniha velmi líbila. Vyjde to tak na stejno., skvělá kniha i film.

jasmína
12.02.2012 5 z 5

Tak tuhle můžu jen a jen doporučit, paní na obale se přesně podobá té v knize, zasmála jsem se hodně, ale možná díky tomu, že jsem to nezažila, a doufám nikdy nezažiju. Film už se mi tak povedený nezdál, ale kdo nezná knihu, nemusí srovnávat :)

Faustka
23.11.2011 5 z 5

Svěží a zábavná knížka. Styl i humor Monyové mi neskutečně sedl. Už jen pro manipulátorku Alžbětu Pokornou, která by se jistě uplatnila ve službách CIA - tak zatvrzelá povaha snadno překoná každou překážku.

chezz
14.10.2011 5 z 5

Skvělá kniha, zatím nejlepší od této spisovatelky. Doporučuji ;-)

bookcase
25.08.2011 5 z 5

Doporučuju všem, těm, kteří mají problém s tchyní, i těm, kteří ho nemají. Každopádně čtivé, ze života, nechybí vtip.

Nikkola
11.08.2011 5 z 5

Kniha i film byly velmi dobré!

1alena1
08.08.2011 4 z 5

Vřele doporučuji všem dívkám před svatbou s mamánkem !

martík
31.12.2010

Hodně dobrá kniha a věřím,že takhle to chodí . Určitě doporučuji !