Táta a princezna Rozárka

Táta a princezna Rozárka https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454183/bmid_tata-a-princezna-rozarka-41P-454183.jpg 4 9 2

Rozárčina fantazie je vážně obrovská! Nést ji ale na svých bedrech musí tatínek, který dívce vypráví pohádky nejen na usnutí, ale i na dlouhou chvíli. Jenže Rozárka se nespokojí jen tak s něčím. Žádná stokrát omílaná Červená karkulka nebo Smolíček pacholíček… v jejích pohádkách musí vystupovat bytosti vymyšlené přímo na míru. Skřítci, kteří vaří kouzelné čaje z kamení, stromy, na nichž rostou samé houpačky, anebo třeba statečná princezna Rozárka.... celý text

Naraca
03.11.2021 5 z 5

Velmi milá a krásně ilustrovaná kniha, kterou bych přehlédla nemít neteř stejneho jména, jako hlavní hrdinka, posluchačka, princezna a vypravěčka v jedne osobě. Vhodná k předčítání ve dvou.

muchomurka
14.11.2020 4 z 5

Skvělá knížka a suprové pohádky. Líbila se mi forma dialogu a hlavně nápady pana tatínka. Takové mít, až budu muset vymýšlet a říkat vlastní pohádky já. Škoda, že byla knížka tak krátká. Snesla bych pohádek o dost víc. Jednu hvězdičku však ubírám za ilustrace. Ty mě na této knize mrzely, mohly být mnohem hezčí, víc pohladit na duši. Tato knížka si to zasloužila. Jinak nemám co vytknout.

pohádky princezny pro děti od 4 let dětská dobrodružství otcové a dcery

Jan Jirků