Tao zdravého stravování - Dietní moudrost podle tradiční čínské medicíny

Autor revolučním způsobem popisuje všechny běžné vitamíny, minerály a aminokyseliny tak, jako kdyby to byly tradiční čínské léky. Následuje popis přibližně 200 obvyklých západních potravin z pohledu čínské medicíny. Ke každé potravině vysvětluje její povahu, chuť funkci a indikace z hlediska čínské medicíny. Čtenář vyzbrojený touto informací může zjistit, zda jsou určité potraviny pro něho vhodné či nikoli. Kniha je vhodná pro laiky s malou nebo žádnou předchozí znalostí čínské medicíny. Součástí knihy jsou recepty čínské kuchyně. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100505/tao-zdraveho-stravovani-dietni-moudrost-podle-tradicni-cinske-mediciny-100505.jpg 4.84
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Anahita

Tao of healthy eating, 1998

Kniha Tao zdravého stravování - Dietní moudrost podle tradiční čínské medicíny

Danushka
25.07.2014

Knížka útlá, leč informacemi nabitá :) Nepřestává mě fascinovat, jak se dá různými metodami/názory/přístupem dobrat stejného výsledku... Vřele doporučuji všem, kteří se sebou chtějí něco udělat. Hlavně všechno s rozumem, zlatá střední cesta bývá tou nejlepší.

Labyrint pohybu
Velmi osobní kniha o zdraví

zdravá výživa čínská medicína

Bob Flaws
americká, 1946

Kniha Tao zdravého stravování - Dietní moudrost podle tradiční čínské medicíny je v

Právě čtených1x