Pád lorda Draysona

Pád lorda Draysona https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405229/bmid_pad-lorda-draysona-yk2-405229.jpg 4 127 127

Tanglewood série

Když se na prahu vdovského domu na panství Tanglewood objeví nový majitel lord Drayson s tím, že se Lucy Beresfordová i s nyní nepřítomnou matkou musejí do dvou týdnů vystěhovat, Lucy je zoufalá. A když se dozví, že lord Drayson leží nedaleko v bezvědomí po pádu z koně, moc se jí nechce mu pomoct. Jakmile však zjistí, že mladý muž po pádu ztratil paměť, vymyslí na něj pomstu a sdělí mu, že u nich pracuje jako sloužící. Ale horší je, jak se z této lži se ctí dostat, zvlášť když jsou oba mladí lidé k sobě nezvykle přitahováni…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Fall of Lord Drayson , 2016

mikika
29.04.2019 5 z 5

roztomilé a vtipné, v duchu Julie Quinnové...

Etule
31.03.2019 4 z 5

Příjemné oddechové čtení se sympatickým hlavními i vedlejšími postavami. Ocenila jsem, že v knize tentokrát nebyl absolutně žádný sex. Občas je ho v těchto knihách až příliš. :)
Těším se na další díly. :)

biki
23.03.2019 4 z 5

Roztomilá romantická a naprosto nenáročná záležitost. Temperamentní Lucy opravdu neodpovídá představě dcery vikáře, její postava mě moc bavila. U Colina bych si ale představovala přece jen trochu rozzlobenější reakci na Lucyno jednání. A stejně jako předchozí komentující bych přivítala víc informací o Colinově rodině. Další díl si určitě pořídím.

LilianaFalcon
22.03.2019 5 z 5

To bylo opravdu krásné! Lucy byla od začátku skvěle napsaná a díky ní jsem se vůbec nenudila.
Líbilo se mi, jakým způsobem autorka pojala vztah Lucyiných rodičů. I když mě trochu mrzelo, že se více nerozepsala o Colinově rodině a o tom, jak to bylo po jeho návratu domů.
Ale nevadí knížka byla prostě nádherná. Pravá historická romance :-)

mysanda20
09.03.2019 5 z 5

Tak tenhle typ knížek miluju.Líbilo se mi pošťuchování Colina a Lucy.Knížku jsem přečetla za jedno odpoledne a těším se na další díl♥️♥️♥️