Tanec modrých andělů

Tanec modrých andělů https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28494/tanec-modrych-andelu-28494.jpg 4 17 6

Kniha mapuje výpravu vedoucí přes Dominikánskou republiku na moře do výjimečné velrybí lokality Silver Bank. Spolu s potápěčským a lodním týmem můžeme zažít vzrušení a zklamání, které přináší natáčení plachých keporkaků, a řadu drsných i ujetě humorných příhod, které se mohou narodit v partě lidí posedlých svou prací. ... celý text

manka71
18.04.2022 3 z 5

Asi jsem měla trochu smůlu, že se mi do rukou nedostala papírová kniha s fotkami, ale jen audiokniha. Bohužel se mi projev nelíbil, pan Kubeš to někde až moc natahoval, sekal a slabikoval, pokud si chcete příběh užít, nejděte touto cestou. Příběh byl jinak zajímavý a určitě se poohlédnu po filmu, který natočili.

Chillia
08.01.2022 4 z 5

Pěkně vyprávění o výpravě za tak úžasnými podmořskými obry, jako jsou velryby. Nádhera. Ovšem místy jsem měla z autorova vyprávění pocit, nedočkavosti a neochoty, si na tyto krásné tvory počkat a chtěl mít natočeno všechno a hned, jakoby ty velryby tam byly jen pro něj. Jinak knížku hodnotím kladně, krásné fotografie.

FofrNožka
25.05.2018 4 z 5

Jeden by si přál být součástí výpravy. :)

michimuller
06.07.2016 5 z 5

Každý kdo má rád podmořský svět by neměl tuto nádhernou knížku minout. A komu se dostalo do ruky čekání na bílu smrt už vůbec ne. Měla jsem to štěstí, že jsem dostala obě najednou. Krásný barvitý děj, že má čtenář dojem, že je součástí děje. Moc dobře pane Lovečku! A kdypak toho napíšete víc?

Barumic
04.01.2016 5 z 5

Pěkné a čtivé vyprávění a nádherné fotografie. Po několika letech jsem ji dostala a přečetla jedním dechem.

pajonek
30.11.-0001 5 z 5

loveček a jeho dokumentární filmy --- to je prostě nádhera , tahle kniha je další lovečkův nadstandart , moře, korálové útesy a třeba kniha od známého italského podmořského "živočicha" Egidio Trainito: Podmořské divy světa --- to je moje velká láska a moje hobby.........

moře a oceány potápění, potápěči velryby Dominikánská republika

2002  92%Čekání na bílou smrt
2006  88%Tanec modrých andělů

Kniha Tanec modrých andělů je v