Taková dlouhá cesta

Taková dlouhá cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44093/takova-dlouha-cesta-44093.jpg 5 6 2

Netradiční zpracování klíčových událostí z dějin církve. Vhodné zejména pro starší děti a mládež. Vychází ve druhém vydání ve zcela nové úpravě a s přidanou kapitolou.

martin č.
20.11.2018 4 z 5

Pěkné čtení, ne moc složité a do hloubky, opravdu pro mládež. Na druhou stranu by člověk aspoň malinko poučený být měl, jinak děje či postavy z krátkých kapitol hned zase zapomene. Má-li čtenář ale o popisovaném ději z historie povědomí, stručný pohled z církevního a náboženského hlediska je jistě obohacující.

DCKH
03.12.2015 5 z 5

Jako učedník PJK se přiznám na začátek k jedné věci,na táhle knize jsem závislý již od učiliště,dala mi tolik že bych to Ludkovy asi nesplatil i kdybych byl milionář.Myslím si že nejen pro každého křestana je velmi užitečné znát historii ŘKC.Kniha znalým a praktickým způsobem popisuje všechny kontroverzní období v dějinách církve která v dnešním světě ztrácí pevnou půdu pod nohama ale i popularitu a může si za to sama.Za mne 100%

křesťanství církev církevní dějiny, dějiny církve

Luděk Rejchrt
česká, 1939 - 2019