Tajuplné království - Kouzelný palác

Tajuplné království - Kouzelný palác https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346580/bmid_tajuplne-kralovstvi-kouzelny-palac-1WP-346580.jpg 4 6 2

Tajuplné království série

Vstupte do kouzelného světa ve kterém hrají hlavní roli tři prima holky a jejich neuvěřitelná dobrodružství! Vstupte do kouzelného světa, ve kterém hrají hlavní roli tři kamarádky a jejich neuvěřitelná dobrodružství! Summer, Ellie a Jasmína jsou nejlepší kamarádky. Jednoho dne najdou kouzelnou skříňku, která je obratem přenese do jiného světa – do Tajuplného království. A stane se to v ten správný okamžik: království je totiž v nebezpečí. Zlá královna někde poschovávala šest nebezpečných blesků, které mohou zničit nejen plánovanou oslavu narozenin, ale ohrozit celé království. Podaří se dívkám blesky najít a plány zlé čarodějnici překazit?... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Enchanted Palace , 2011

Kikulka97
17.03.2024 3 z 5

Jednoduchý příběh, taková z těch rychloknih, která nadchne mladší čtenáře a ti pak zhltnou celou sérii. Milé, čtivé, pro danou věkovou kategorii adekvátní.

Hebrey
07.11.2018 4 z 5

Knihu jsem četla dcerce. Jí se samozřejmě líbila - statečné holčičky - zachránkyně, víly, království, to u holčiček obvykle vede. Pro děti je knížka určitě dobrá a ty menší jistě zaujme. Z mého dospěláckého pohledu tam byly znát stopy Narnie, která je také často považovaná za dětskou literaturu, i když tento příběh ani zdaleka nedosáhne jejích kvalit. Nevadí ani tak jednoduchost, ale především mu chybí něco originálního.

Kniha Tajuplné království - Kouzelný palác je v