Tajná učení rostlin

Tajná učení rostlin https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36271/tajna-uceni-rostlin-36271.jpg 4 3 2

Moudrost srdce. Naprosto nezbytná kniha pro bylinkáře, léčitele, zahradníky, milovníky přírody a pro každého, koho někdy dojaly k slzám každodenní zázraky přírody.“Lidstvo nedokáže přežít bez léčiv a potravin, které mu dávají rostliny. Počet rostlinných druhů na Zemi se odhaduje na 400 000 a mnoho z nich zůstává lidem neznámých. Ačkoli pouze nepatrná část z nich byla západními botaniky určena a zařazena, jistě se dá tvrdit, že mnohé z rostlin na západě neznámých jsou známé domorodcům, kteří žijí v přirozených oblastech jejich výskytu.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Triton

The Secret Teachings of Plants

Jelitovna
05.12.2017 3 z 5

Když jsem se prokousala lineární částí (v té době šla zrovna médii zpráva o transplantaci umělého srdce v IKEMu, třetí toho druhu na světě), těšila jsem se, že s diastolou konečne začne být kniha víc pro mě. Chyba lávky, dalších několik kapitol vyvolávalo tak příšernou tupost vědomí, ať už jsem se do čtení pustila ráno, v poledne nebo večer, že jsem nebyla schopná cokoliv si z textu vzít. Až teprve od dvanácté kapitoly se to zase dalo.

Johule
26.08.2017 5 z 5

Kniha která si zaslouží místo v knihovničce a návraty k ní. Velmi inspirativní čtení. Některé pasáže jsou možná náročnější, ale cenné, jiné plynou samy a člověka pohltí. Nevím, nakolik jsem schopná následovat instrukce zde popsané, ale i pouhé přečtení mě inspirovalo a motivovalo k určité změně náhledu na svět. Vřele doporučuji všem, které zajímá šamanismus, práce s energiemi či prostě jen jiný než empirický přístup k vědění a chápání okolního světa

Stephen Harrod Buhner
americká, 1952
2014  87%Přírodní antibiotika
2002  94%Posvátná a léčivá bylinná piva
2014  87%Borelióza
2007  80%Tajná učení rostlin
2007  60%Posvátná rostlinná medicína

Kniha Tajná učení rostlin je v