Noc ohňů

Noc ohňů https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68925/noc-ohnu-68925.jpg 4 70 4

Tajná sedma série

Jedenácté dobrodružství sedmi kamarádů, kteří se rozhodli oslavit Noc ohňů. Náhoda jim při přípravách slavnosti pomůže odhalit zloděje. Při shánění dřeva na velký oheň se členové Tajné sedmy potkají se třemi podezřelými chlapíky. Posléze někdo vyloupí byt babičky jednoho z členů party a ukradne peníze, které si Tajná sedma střádá na rachejtle. Díky Tajné sedmě se však policistům podaří dopadnout všechny tři zloděje a děti dostávají za odměnu plnou bednu rachejtlí.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Egmont (ČR)

Secret Seven Fireworks , 1959

PPardinio
18.11.2022 5 z 5

TAJNÁ SEDMA je pro mě vzpomínka na dětství. Od autorky jsem četl i jiné série příběhů, ale v mých očích jasně vedla tato, kde parta 7 dětí zažívá nesčetná dobrodružství. Noc ohňů jsem měl jako dítě v TOP 3 knížek o TS. Hltal jsem sběr dříví, vše kolem rachejtlí a samotný příběh, kde do děje vstupovala otravná Zuzka a tajuplný člen zlodějské party. Super četba pro děti.

pepa4081
30.08.2021 5 z 5

Tak jako u Správné pětky, budu Tajnou sedmu hodnotit všechny díly stejně. Tyhle knihy čtu až dnes, po padesátce. Přesto se u nich skvěle bavím a úžasně si odpočinu. Doporučuji všem malým i velkým klukům a holkám.
Nanejvýš uspokojivé.

PetiJelinkova
06.03.2018 5 z 5

Oblíbená knižní série mého dětství :)

Elulilinka1
16.08.2017 5 z 5

Tuto knihu jsem četla již vícekrát a opravdu hodně mě nadchla. Stoprocentně doporučuji.