Tajná historie Anunnaků 2- Skutečný původ lidstva

Tajná historie Anunnaků 2- Skutečný původ lidstva https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429722/bmid_tajna-historie-anunnaku-2-skutecny--KtG-429722.jpg 3 7 1

V této bohatě rešeršované a nesmírně podnětné knize, II.dílu Tajné historie Anunnaků: otroci bohů, se poučíte o historii lidstva, jak ji skutečně neznáte. Tellingerův průvodce světovými náboženstvími, včetně důkladného rozboru početných verzí bible i apokryfních knih, nenechává čtenáře na pochybách, že za touhle strukturou se ukrývá někdo, kdo nemá s lidmi čisté úmysly, manipulativní skupina bytostí, které bible nazývá nefilim, zatímco sumerské destičky o nich hovoří jako o anunnackých bozích. Velký stvořitel otroků opravdu nic neponechal náhodě - v posloupnosti jím seslaných proroků, kteří mu měli pod pohrůžkou odplaty trestu a při vidině odměny zajistit poslušnost, vyjímá se jméno, které je nám velmi dobře známé. Víme však kdo byl Ježíš Kristus doopravdy? Seznamte se s důkazy o jeho skutečném životě i smrti, o tom, že nepůsobil jen na území Palestiny, ale také na Dálném východě, přičemž četné příběhy, včetně vlastního prohlášení v bibli, svědčí také o tom, že ani Amerika pro něj nebyla zemí neznámou. Moderní výzkum vrhá rovněž více světla na polobožský původ Buddhy, téma, které autor se svým širokým záběrem nemohl vynechat. Kdo se zabývá otázkou, jak se všichni primitivní lidé z celého světa dostali k historkám o fantastických bozích, sestupujících znenadání z nebe ve všech končinách, a jejich panteonu dvanácti, nalezne v této knize mnoho překvapivých odpovědí. Bohové přinášeli lidem vědění a civilizaci, ale také zavedli ty nejdokonalejší propagandistické nástroje: strach, trest a odměnu, které jsou neblahým dědictvím i v dnešní vědeckotechnicky vyspělé době, stále zatížené archaickými modely víry a myšlení.... celý text

Nibiru
03.02.2020 4 z 5

Tento druhý díl Tajné historie Anunnaků se čte mnohem lépe než díl první. Zejména také proto, že dějová osnova je mnohem přímočařejší a neztrácí se v textu jednotlivých kapitol, jako to bylo u prvního dílu. Poslední kapitola knihy je takové stručné shrnutí dávnověké historie lidstva až do současnosti, kdy autor vpodstatě zkrátil Sitchinovy Kroniky Země do jedné kapitoly. Autor se mi líbí v tom, že si \\\"biblického boha\\\" bere pěkně na paškál a nedělá si s ním žádné servítky. Ono jich vlastně bylo více, a je nesporné, že se lidská evoluce ve světle údajů na sumerských tabulkách odehrála zcela jinak, než jak jsme se ji učili ve škole. Tato divně pokřivená, zkreslená a darwinismem podmíněná historie mi ostatně nikdy nešla na rozum a nikdy jsem se s ní neztotožnila. Přece není možné, pokud se teorie evoluce má týkat i homo sapiens sapiens, aby se 400000 let opice vyvíjely stále stejně spolu s člověkem, který za tu dobu došel tak daleko, že přistál na Měsíci, a opice se ani nehnuly z místa! Tellingerovy dedukce jsou v tomto ohledu celkem brilantní a nadmíru logické, což ovšem neznamená, že bychom my, jako lidská rasa měli být na něco hrdí. Jsme stále v zajetí rozličných náboženských dogmat , která v nás zasela manipulativní a krutá \\\"božstva\\\", čili ET, která celé věky lidi jenom neustále využívala. Pro mě osobně jsou nejpádnějšími důkazy jejich působení na Zemi ony kolosální stavby, kterým ani dnes nemůžeme se vší logistikou, znalostmi a technikou konkurovat: pyramidy v Gíze, starodávné Puma Punku, Teotihuacán s velkou pyramidou, pod níž je v hloubce celé jezero tekuté rtuti, plošina Nazca, pevnost Sacsahuaman, plošina v Baalbeku, sochy Moai, aj.
Tyto velkolepé projekty nepostavili lidé té doby, to mi nikdo nenamluví. Navíc si myslím, že Anunnakové nebyli jediní ET, kdo zasahoval do vývoje lidské rasy a kdo operoval na Zemi. Chtěla bych se dožít jenom toho, že zkostnatělá archeologická věda jednou uzná svůj obludný omyl a svoji chybu a vlády přiznají to, že jsou už mnoho let s ET v kontaktu (technologie, únosy lidí, naše bezmocnost).

alternativní historie Buddha mimozemšťané bohové archeoastronautika Bible manipulátoři starověké civilizace dějiny civilizace - ezoterické pojetí

2019  91%Tajná historie Anunnaků - Otroci bohů
2019  69%Tajná historie Anunnaků 2- Skutečný původ lidstva