Tajemství kovového domu

Tajemství kovového domu

Hendrik Mosaz, stařec a bývalý zlatník si velmi zvláštním způsobem pozval několik hostů. Omylem se mezi nimi ocitá i ošetřovatelka Jessie se svým manželem, kterým není nikdo jiný než inspektor ve výslužbě Richard Queen.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31786/tajemstvi-kovoveho-domu-31786.jpg 3.944

Ellery Queen (33.)

The House of Brass (1968)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Svoboda

moničina
předevčírem

Tak toto bolo pre mňa sklamanie. Najprv ma dej bavil, ale neskôr sa to pokazilo.

katy87

Skupina cizích lidí se sejde v domě, ve kterém se stane vražda. Ideální a známé prostředí detektivky, které snad vždycky musí zafungovat :-).

alnahu
18.09.2017

Klasická detektivka, která mně příliš neoslovila. Za pěknou obálku dávám tři hvězdičky.

Jessica007
17.07.2017

Hezká klasická detektivka. Vydání z r. 2011 má navíc moc hezkou obálku.

Alimak7
04.07.2017

Klasická detektivka, dobře se to četlo, více důležitých postav v příběhu, ale naštěstí nejsou sáhodlouze popisovány. Čtení tak na 2-3 dny někde na dovolené. Pokud si tuto knihu berete na dovolenou, přidejte jednu hvězdičku. :)

18.06.2017

Dobrá detektivka. Můj oblíbený autor nezklame.

PeM
12.03.2017

Vše už bylo řečeno pode mnou, nemám co dodat.

Palorizek85
19.03.2016

Hezky se to čte. Dobrá četba večer před spaním. Klasická četba.

liskarysava
23.01.2016

Hezká detektivka

hledaseniki
21.03.2013

Musím souhlasit jedná se o klasický detektviní příběh a pokud na detektivky jste, tak je Tajemství kovového domu právě pro Vás. Kniha není příliš obsáhlá a tak se tam neobjevuje mnoho zbytečností a především je hodně čtivá. Za 2 dny jsem jí měla přečtenou a nedávno jsem se k ní vrátila znovu, zápletka se může zdát jednoduchá, ale to rozhodně není, já jsem byla nadmíru spokojená.

Agi
30.11.2011

Poctivá, klasická detektívka s dôsledne vykonštruovanou zápletkou, pútavým dejom /rozpadajúci sa zámoček a jeho staručký majiteľ s bizarným sluhom verzus šesť nedočkavých dedičov/, gradujúcim napätím a tradičným, logicky zdôvodňovaným vyšetrovaním, pri ktorom je prácne vylučovaná jedna hypotéza za druhou.