Stalo se ve tmě

Stalo se ve tmě https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197332/stalo-se-ve-tme-197332.jpg 4 50 8

Queen série

Příběh Elleryho Queena Stalo se ve tmě, inspirovaný skutečnou událostí, se odehrává v New Yorku postiženém poruchou elektrické rozvodné sítě. Místo krvavého zločinu halí naprostá tma. Paralyzované město neumožňuje kapitánu Corriganovi přivolat pomoc specialistů, kteří by sejmuli otisky a provedli pitvu. V souboji s tajemným vrahem se tedy musí spolehnout pouze na svůj rozum. A tutéž šanci dává autor i čtenáři.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Naše vojsko

When Fell the Night , 1968

xxxmoncicak
27.11.2023 4 z 5

Celkem mě to bavilo. Kniha se dobře četla. Za mě lehká příjemná detektivka.

Zelený_Drak
20.10.2023 2 z 5

Normální mord, pěkný výběr okolností, ale jinak je to z kategorie "skoro všichni máme motiv, jeden z nás je vrah". Oběť je docela záporák, aby bylo dost motivovaných. Vracet se ke knize nebudu.

Slůník
27.03.2022 3 z 5

Dobře zvládnuté řemeslo.

kokrokr
27.12.2020 3 z 5

Četlo se to dobře. Dávám tři a půl bodu.

Olia
06.01.2020 4 z 5

stará dobrá..

rutto45
27.12.2018 3 z 5

Priemerná detektívka. Neurazí, ale ani nenadchne.

moničina
11.06.2017 4 z 5

Dobrý a napínavý príbeh.

martin6849
01.09.2015 3 z 5

Nejdříve to, co mi vadilo celou dobu čtení - sazba. Mám vydání z roku 2013 a v něm jsou všechny kombinace písmen st, ct, sf, atd. nahoře spojeny malým ocáskem, který tam nemá co dělat. Strašně mě to při čtení rozptylovalo a měl jsem tendence to číst jako šišlání. Nevím, možná to někomu příjde zajímavé, mě to těžce štvalo.

Příběh samotný je takový docela průměrný, četlo se to celkem dobře, ale nepřišlo mi to jako nic extra úžasného.

krimi

Kniha Stalo se ve tmě je v