Tajemství kovového domu

Hendrik Mosaz, stařec a bývalý zlatník si velmi zvláštním způsobem pozval několik hostů. Omylem se mezi nimi ocitá i ošetřovatelka Jessie se svým manželem, kterým není nikdo jiný než inspektor ve výslužbě Richard Queen.

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31786/tajemstvi-kovoveho-domu-31786.jpg 3.857

Queen 6.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Svoboda

The House of Brass, 1968

Kniha Tajemství kovového domu

Andrea864

Fajn detektivka. Čtivá, vtipné dialogy.

Jaruš7

Audiokniha poutavá.
Příběh je nahuštěný podivnostmi, zakamuflovaný identitami a logika šátrá, kde by našla počátek.
Představivost se tu musí znásilňovat.
Aranžmá a scénář stojící na mamonu mi neučaroval.

former3980

Mal som z knihy obavy, keďže niektorí písali, že je sklamaním. Ale vcelku fajn čítanie (hoci zopár nelogickostí by som našiel). Ale k týmto knihám pristupujem ako k retro. Kto chce byť in, nech siahne po Nesbovi. 75 %

moničina
18.09.2018

Tak toto bolo pre mňa sklamanie. Najprv ma dej bavil, ale neskôr sa to pokazilo.

katy87
27.01.2018

Skupina cizích lidí se sejde v domě, ve kterém se stane vražda. Ideální a známé prostředí detektivky, které snad vždycky musí zafungovat :-).

alnahu
18.09.2017

Klasická detektivka, která mně příliš neoslovila. Za pěknou obálku dávám tři hvězdičky.

Jessica007
17.07.2017

Hezká klasická detektivka. Vydání z r. 2011 má navíc moc hezkou obálku.

Alimak7
04.07.2017

Klasická detektivka, dobře se to četlo, více důležitých postav v příběhu, ale naštěstí nejsou sáhodlouze popisovány. Čtení tak na 2-3 dny někde na dovolené. Pokud si tuto knihu berete na dovolenou, přidejte jednu hvězdičku. :)