Pohřbení

Pohřbení https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325656/bmid_pohrbeni-HWj-325656.jpg 4 144 47

Tajemství kostí série

3. díl

Je tomu už osmnáct let, co se z lesa vynořil Chris Jacobs. Jediný ze školního autobusu plného dětí, které byly uneseny neznámo kam. Vyhublý, zmrzačený, bez vzpomínek na to, co se stalo. Když se nyní najde masový hrob jeho spolužáků, jeden mezi nimi chybí – bratr reportéra Michaela Brodyho. Zoufalý novinář má jedinou možnost, jak odhalit pravdu: nalézt Chrise Jacobse, o němž ale nikdo netuší, kde by mohl být. Neví to ani Chrisova sestra Jamie, která se rozhodne Brodymu v pátrání pomoci. Po Chrisových stopách se však nevydávají jen oni – odhalení pohřbených těl přiměje vraha, aby se i po tolika letech zbavil posledního žijícího svědka svého hrůzného činu… Dokážou Michael a Jamie nalézt Chrise a přiznat jeden druhému, co k sobě cítí, dřív než bude pozdě?... celý text

Romány Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

Buried , 2013

veronika9143
15.02.2017 4 z 5

To neobvyklé propojení romantiky a thrilleru mě docela při čtení rušilo. Kniha byla napínavá, ale milostný románek mě tolik nezajímal, jako samotné pátrání po zmizelých dětech. Nebýt toho, jednalo by se o skvělou knihu s neotřelým tématem. Proto jednu hvězdičku ubírám.

zuzana2599
13.02.2017 4 z 5

Nezvyklé propojení romantiky a thilleru jsem přečetla velmi rychle, čtivost se příběhu upřít nedá. Možná tímto mixem žánrů mi knížka přišla vhodná spíš pro mladší ročníky, možná je to jen můj pocit při dočtení knihy. Přebal knihy je také velmi povedený a ani romantiky se mi nezdálo příliš, docela se vše hezky skloubilo. Ráda si někdy přečtu i další knihy z této série.

kneslova
11.02.2017 4 z 5

Zajímavý a dobrý námět knihy dost kazí přehnaně obsáhlý popis vztahu mezi hlavními hrdiny. Takže je to zamíchaný thriller s románem pro ženy, což žádnému z těchto žánrů nepřidalo. A ta závěrečná scéna je trochu mimo - překombinovaná- málo uvěřitelná. Jak zde pode mnou už bylo napsáno, myslím, že mnohem lepšího výsledku by se dosáhlo zminimalizováním popisu milostného vzplanutí hlavních aktérů. Tak mezi 3 a čtyřmi hvězdičkami. Na hodnocení přidávám za dobrou čtivost knihy

sona8058
09.02.2017 4 z 5

Pohřbení není špatná kniha, jen mi tam určité věci neseděly. Milostná zápletka mi přišla dost přitažená za vlasy a musím se přiznat, že tyhle stránky jsem spíše jen tak přelétla.
Naopak detektivní příběh byl dobře vymyšlený!
Možná, kdyby se autorka více věnovala téhle linii a jen mimochodem zmínila, že se do sebe Michael a Jamie zamilovali, tak by to bylo fajn.
Chvilku jsem přemýšlela, kolik hvězdiček vlastně dám...3-4? Nakonec vyhrály 4, i když jsem už v polovině knihy věděla, kdo za tím vším je

mmmisulka.r
07.02.2017 4 z 5

Co se napětí a detektivní linky týká, tak super! S tou romantikou jsem měla ale krapet problém. Nic to ovšem nemění na tom, že se Mystery Press opět vyznamenalo! Více v recenzi v záložkách. - Knižní deníček!

martina1199
05.02.2017 3 z 5

Opravdu dobrý thriller. Zajímavá zápletka, napětí postupně eskalováno až do závěrečné pointy. Dala bych čtyři hvězdy, ale mám dvě výhrady.
Ta hlavní - milostná linka mi ani tak nevadila, i když to šlo mezi Michaelem a Jamie podle mě až moc rychle vzhledem k okolnostem, za jakých se setkali. Co mi ale vadilo více, byl jejich popis. Jsem prostě trošku vysazená na to, když on je nádherný a neodolatelný a ona je krásná jako princezna. Přišli by mi reálnější, kdyby neměli až tak perfektní vlasy, oči, smyslná ústa, "vysportované" postavy apod. Ať jsou hezcí a přitažliví, ale ne dokonale.
No a ta druhá - už někde v polovině knihy jsem uhádla hlavního padoucha. Motiv mi až tak úplně nedošel, ale postava ano. Čímž jsem byla trochu ochuzená o překvapení v pointě.

Jana77
26.01.2017 5 z 5

Opět tleskám!! Skvěle propracovaný příběh. Od začátku sice tušíte, kdo je pachatel, ale nevíte, kdo za ním stojí. Napětí jak má být!